Koblížc!- Už mě nenajdou- něco málo z natáčení klipu

26. února 2012 v 20:12 | Štěně |  Naše publikované články
Ahojky, jak jistě víte (a když ne, tak se to dozvíte, pokud budete číst dál ;) ), Kobliháci se nám rozhodli natočit klip k písničce Už mě nenajdou. Na toto natáčení si pozvali i své fanynky a to především na sobotu 11. 2. 2012.
Kluci byli v Praze už od čtvrtka, kdy začali natáčet. Své fanynky si pozvali především na sobotu, kam jsem se vydala i já, Vrána, Kája (Pes), Andy i Anetka R. Po dobré snídani a následném telefonátu manažerovi Lukáši Fouskovi jsme se dozvěděly, že máme být nejpozději v 10:45 před Rudolfinem. Kluci si uráčili přijet těsně před 11tou a my do té doby mrzly, jak sněhuláci (bylo cca 15 stupňů pod nulou) :((. A to jsme poté i s klukama museli čekat na kameramany, režiséra aj. co mají co dočinění s kamerami a jinou technikou, nezbytnou pro natáčení klipu.
Když byli na místě už všichni a všechno bylo připravené, tak se začalo točit. Sice nám všem byla příšerná zima, ale co bychom pro kluky neudělaly ;). Točily se běhací scény. Kdy jako první se točila scéna, že jsme běžely za Josiem a on nám utíkal, abychom ho nedohonily a nenašly. Pak se to samé točilo se všema klukama najednou. Dále se točilo v podstatě to samé, jen s tím rozdílem, že "rejža" nás rozdělil na 4 skupiny cca po 4 a každé skupině byl přidělenej jeden Kobihák. Pak jsme každá skupina proháněla toho svého "milovaného", kterej nás tak chladně odmítá ♥. Všechno samozřejmě s trpkým (sklamaným) výrazem v obličeji :D.
Když toto vše bylo hotové, tak si režisér vybral cca 5 holek, které potom dotáčely ještě pár scén. Upřímně- chudinky holky. Musely ještě být venku v tom příšerném mrazu ://.
Natáčení bylo skvělý. Suprově jsme pokecaly s klukama, máme podpisy, fotky (jako pokaždý xDD) a užily jsme si spoustu srandy. Nemluvě o nových kamarádkách. Ale byla zima. Véélká zima. I dvoje ponožky nás nedokázaly zahřát. Vrána si dokonce půjčila od Wilípka mikinu, protože nám tam málem umrzla. Ale asi nejvíc to odskákala chodidla a prsty u nohou. Omrzlinám, teplotě, rýmě, kašli ani škrábání v krku jsme se nevyhnuly. Ale i tak budeme na natáčení vzpomínat jenom v dobrém, protože ono to nebylo dobrý, ono to bylo luxusní xD.
With love Vrána a Štěně ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama