Rozhovor s Dejvillem Golebiwskim (Zpěvák a baskytarista Fly64)

23. února 2012 v 2:18 | Vrána |  Rozhovory
Vrána: Ahoj Dejville, promiň, že rušim, ale chtěla jsem se zeptat: Je hodně těžký hrát na baskytaru? :D:D
Dejvill: Ahoj, není :D

Vrána: Od kolika let jsi se chtěl věnovat hudbě a kdy oficiálně vznikly Fly64?
Dejvill: Tak hudbu jsem chtěl začít dělat asi až ve svých 14 letech :D:D Díky baskytaristovi Simple Plan Davidovi, kterýmu jsem se chtěl podobat. Fly64 vznikly oficálně 17. března. :):)

Vrána: Takže Tvůj vzor je David Desrosiers? A čí hrajete písničky?
Dejvill: Ano je. Miluju ho! :D Písničky se učíme od Blink 182 a Simple Plan.

Vrána: Koukala jsem na You Tube na vaše videa hodně hrajete písničky od Koblížků a zazněli tam i Rybičky48 a Mandrage, vašim českým vzorem jsou tito tři? Jak bys definoval hudbu, kterou hrajete?
Dejvill: Určitě Rybičky 48 a Mandrage máme rádi a Koblížci jsou pro nás jedna z nejlepších a nejzajímavějších mladých českých kapel co tu vůbec máme. Hrajeme Pop-Punk, teda snažíme se o to… :D:D

Vrána: Je nějaká hudba, kterou nesnášíš?
Dejvill: Tak to se nedá říct. Poslechnu si to, co se mi líbí, ale že bych vysloveně něco nesnášel to se říct nedá i když teda hip hop a disco není zrovná můj šálek. :D

Vrána: Jak vznikl název Fly64 a koho to napadlo? Proč by se to mělo vyslovovat "sixty-four" a ne "šedesát-čtyři"?
Dejvill: Název vznikl tak nějak nuceně :D řešili jsme to a řešili, až jsem řekl slovo Fly, nějak nás to chytlo, protože v tomto slovu je pro nás zachyceno moc, už jen to vyslovení slova FLY. Tento název pro nás znamená svobodu a uvolnění, která pro nás hudba znamená. Pak B´shita napadlo že by zatím mohl být součet našich let kdy kapela vznikla takže 64. Necháváme na lidech, jestli to budou číst a vyslovovat ''šedesát- čtyři'' nebo ''sixty-four''

Vrána: A jak je to s "Amor na mol" na You Tube (nebo kde) jsem četla, že je to Vaše písnička, jak to je?
Dejvill: "Amor na mol" je písnička, na které se podílelo více lidí. Dva rappeři z Jablonce Screw a Dappro ale hlavně v první řadě my :D a Wilip z kapely Koblížci, kterému patří všechny refrény a sloka. Díky němu tento song nabral takové grády (Nápad jsme vymysleli my Fly64 s pomocí Jablonecké kapely Exots. Wilip si složil refrény a bylo to). Jsme rádi, že jsme někoho Jako Wilip mohli poznat. Je to super člověk.

Vrána: Jak jste se dali dohromady s Wilipem?
Dejvill: Já si s ním občas psal. Tak když kluci říkali že by to chtělo dobrýho zpěváka byl první, kdo mě napadl. Napsal jsem mu, jestli do toho nepude. On souhlasil a bylo to. :)
Vrána: A Wilip je tvůj vzor z Koblížků?
Dejvill: Ne Wilip je můj kamarád. Bral jsem ho jako ''Koblížka'' ale po tom nahrávání co jsem s nim mohl strávit více času, tak jsem poznal, že je to vážně super člověk a taky kamarád :):)

Vrána: Já jen, že v porovnání s Kablížkama máš funkci jako Wilip a vzhledem jsi spíš jako Josie, jak to je?
Dejvill: No tak to nemá nějak nic s Fíďou společnýho. Na basu hraju rok a zpívat se snažím učit půl roku. Takže jsem prostě ''amík'' no :D:D a že mám v kapele tyto funkce tak to je jen díky tomu že mě to baví a snažím se v obojím zlepšovat a zlepšovat. A s tím Josiem přiznávám, že jsem se ze začátku chtěl trošku podobat stylu Josieho, ale časem sem pochopil, že každej je vážně originál, tak by to taky mělo i vypadat.

Vrána: A ještě, máš nějaký zlozvyk?
Dejvill: Ano, olizuju si Bradavky :D

Vrána: Děkuju za rozhovor a myslím, že můžu být hrdá ,na to, že jsem byla první, kdo s Tebou mohl udělat rozhovor. :)
Dejvill: V pohodě, taky děkuju. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama