Březen 2012

Probudím se včera

14. března 2012 v 18:28 | Štěně |  Věci, co se prostě musí uveřejnit
Ahoj, tak se vám zase hlásíme, tentokrát pro vás máme něco z filmového prostředí. Dne 5. března 2012 jsme my a Pes měly jedinečnou příležitost vidět předpremiéru filmu Probudím se včera. Film mimo jiné sponzorovala firma Al-Namura se svým energetickým nápojem Big Shock. Firmě děkujeme, že jsme mohly být na předpremiéře opravdu výborné české komedie. Scénář k filmu napsal pan Lumír Holčák a podílel se na něm částečně i Jirka Mádl. Do režijního křesla usedl Miloslav Šmídmajer, který se mimo jiné přišel podívat na předpremiéru.
A jak to v pondělí vypadalo? Kolem čtvrté hodiny odpolední jsme měly být ve Světozoru (kino), kde nás přivítaly hostesky a dostaly jsme blok, jehož desky tvoří podpisy herců a lidí, co se na filmu podíleli. Ve vstupní hale byly k občerstvení chlebíčky, zákusky, Pringles a samozřejmě všechny druhy Big Shocku. Vzaly jsme si Big Shock a Pringlesky a zákusky a šly si sednout, abychom měly dobrá místa. Povídaly jsme si, smály jsme se a tím si krátily čas před začátkem filmu. Kolem 17. hodiny, když už byli všichni usazeni, vystoupil na podium ředitel firmy Al-Namura a pronesl pár slov. Poté pronesl pár slov i režisér filmu. Hned na to film začal a musím vám říct, že to je komedie od začátku až do konce.
Menší přiblížení děje: Všechno začíná v přítomnosti, kde náš hlavní hrdina Petr Kovář- učitel a spisovatel- učí na gymnáziu a vztahy se mu rozpadají. Na třídním srazu pátrá po jeho životní lásce Elišce, kterou ovšem nenajde, protože se odstěhovala a on neví kam. A tak se chce vrátit do třetího ročníku střední školy gymnázia, což se mu povede, ale jak, to je překvapení. Prožívá neuvěřitelný měsíc, plný humoru u zkoušení i v rodině a mnoho mnoho jiných zážitků. A jak to všechno dopadne? Povede se mu napravit svou životní chybu a bude s Eliškou alespoň pár dnů? To vám neprozradím. Zajděte si do kina na nový český film Probudím se včera, kde se všechno dozvíte. Film je úžasná komedie od začátku až do konce a uvidíte zde takové herce, jako jsou Jirka Mádl, Eva Josefíková, Filip Blažek, Viktor Preiss, Ljuba Krbová, Zlata Adamovská, Petr Nárožný, Jitka Čvančarová a mnoho mnoho dalších, které určitě znáte z televizních obrazovek.
Pokračování pondělku: Po skončení filmu přišli na jeviště režisér Miloslav Šmídmajer, herci Jirka Mádl, Eliška Křenková, Eva Josefíková a Michael Foret a povídali nám historky z natáčení a mohli jsme se ptát na otázky či postřehy z filmu, na které nám s chutí a očividnou radostí odpovídali. Pak jsme si šly pro podpisy herců a pro fotky. Následovalo další občerstvení v podobě Big Shocků a Pringlesů a jely jsme domů.
Takže menší shrnutí: Film je úžasná komedie pro zhruba naší věkovou skupinu a starší (15+). Tenhle film se opravdu povedl a už dlouho jsem neviděla lepší český film. Takže určitě se přijďte podívat na novou českou komedii, která má premiéru 15. března 2012 a jmenuje se

Probudím se včera

Co právě provádíme

12. března 2012 v 18:18 | Štěně |  !!Novinky!!
Ahoj, tak se po nějaké té době zase ozýváme. A co jsme dělaly posledních 12 dní?
1. Navštívily jsme předpremiéru jednoho filmu, o kterém vám chceme taky něco málo povědět, protože je to opravdu dobrý český film.
2. Vránuš navštívila 2 koncerty- jeden v Benešově a druhý v pražském Futuru a prý stály za to ;). Jedná se o koncerty skupiny- nééé, já vám to neřeknu, nechte se překvapit ;P. Jenom malé přiblížení: První koncert byl při příležitosti narozenin skupiny Chcech it! a druhý byl křest CDčka té kapely, o které vám Vránička již brzy napíše.
3. A poslední věc, na čem jsme se v poslední době dohodly je, že vám, co jste nebyli na Žižkovské noci, uděláme takové malé video, kde budou rozhovory s lidma, co tam byli a bude tam i rozhovor s jedním z organizátorů- s Luďou, kterému moc moc děkujeme, že si na nás udělal čas. Ale to bude opravdu později, protože je problém skloubit školu, lidi co tam byli a čas. Ale pilně na tom pracujeme!
Tak se mějte a těšte se na novinky =o)... A pro nás školou povinné mám vzkaz: Prázdniny, ředitelský volna, studyjní volna, maturity- ta škola už uteče jako nic. Takže se radujme, že za chvíli nás čekaj 2 měsíce volna :D. A pro ty z vás, kteří si to chcete ještě víc zkrátit, mám menší doporučení: Když budete chodit na koncerty o víkendech, tak vám to uteče ještě rychlejš ;)
Pa Štěně a Vrána ♥

Vrána a zajíci :D

1. března 2012 v 21:55 | Vrána |  Pro pobavení :D
Dva zajace našli v lese fľašku vodky, vypili si a išli navštíviť vranu. Vrana sedela na konári a v zobáku držala kus syra. Zajace vravia:
- Ahoj, vrana!
- ... (Mlčanie)
- Vypiješ si s nami?
- Áno!
Syr padá na zem, zajace sa váľajú od smiechu. Na druhý deň prídu zase za vranou:
- Ahoj, vrana!
- ... (Mlčanie)
- Vypiješ si s nami?
- ... (Mlčanie)
Zajac nalieva vodku do pohárika...
- Toľkoto stačí?
- Áno!
Syr padá na zem, zajace sa váľajú od smiechu. Na tretí deň prídu zase za vranou:
- Ahoj, vrana!
- ... (Mlčanie)
- Čo myslíš, vrana, zase ťa chceme oklamať?
- Áno!