Co právě provádíme

12. března 2012 v 18:18 | Štěně |  !!Novinky!!
Ahoj, tak se po nějaké té době zase ozýváme. A co jsme dělaly posledních 12 dní?
1. Navštívily jsme předpremiéru jednoho filmu, o kterém vám chceme taky něco málo povědět, protože je to opravdu dobrý český film.
2. Vránuš navštívila 2 koncerty- jeden v Benešově a druhý v pražském Futuru a prý stály za to ;). Jedná se o koncerty skupiny- nééé, já vám to neřeknu, nechte se překvapit ;P. Jenom malé přiblížení: První koncert byl při příležitosti narozenin skupiny Chcech it! a druhý byl křest CDčka té kapely, o které vám Vránička již brzy napíše.
3. A poslední věc, na čem jsme se v poslední době dohodly je, že vám, co jste nebyli na Žižkovské noci, uděláme takové malé video, kde budou rozhovory s lidma, co tam byli a bude tam i rozhovor s jedním z organizátorů- s Luďou, kterému moc moc děkujeme, že si na nás udělal čas. Ale to bude opravdu později, protože je problém skloubit školu, lidi co tam byli a čas. Ale pilně na tom pracujeme!
Tak se mějte a těšte se na novinky =o)... A pro nás školou povinné mám vzkaz: Prázdniny, ředitelský volna, studyjní volna, maturity- ta škola už uteče jako nic. Takže se radujme, že za chvíli nás čekaj 2 měsíce volna :D. A pro ty z vás, kteří si to chcete ještě víc zkrátit, mám menší doporučení: Když budete chodit na koncerty o víkendech, tak vám to uteče ještě rychlejš ;)
Pa Štěně a Vrána ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama