Probudím se včera

14. března 2012 v 18:28 | Štěně |  Věci, co se prostě musí uveřejnit
Ahoj, tak se vám zase hlásíme, tentokrát pro vás máme něco z filmového prostředí. Dne 5. března 2012 jsme my a Pes měly jedinečnou příležitost vidět předpremiéru filmu Probudím se včera. Film mimo jiné sponzorovala firma Al-Namura se svým energetickým nápojem Big Shock. Firmě děkujeme, že jsme mohly být na předpremiéře opravdu výborné české komedie. Scénář k filmu napsal pan Lumír Holčák a podílel se na něm částečně i Jirka Mádl. Do režijního křesla usedl Miloslav Šmídmajer, který se mimo jiné přišel podívat na předpremiéru.
A jak to v pondělí vypadalo? Kolem čtvrté hodiny odpolední jsme měly být ve Světozoru (kino), kde nás přivítaly hostesky a dostaly jsme blok, jehož desky tvoří podpisy herců a lidí, co se na filmu podíleli. Ve vstupní hale byly k občerstvení chlebíčky, zákusky, Pringles a samozřejmě všechny druhy Big Shocku. Vzaly jsme si Big Shock a Pringlesky a zákusky a šly si sednout, abychom měly dobrá místa. Povídaly jsme si, smály jsme se a tím si krátily čas před začátkem filmu. Kolem 17. hodiny, když už byli všichni usazeni, vystoupil na podium ředitel firmy Al-Namura a pronesl pár slov. Poté pronesl pár slov i režisér filmu. Hned na to film začal a musím vám říct, že to je komedie od začátku až do konce.
Menší přiblížení děje: Všechno začíná v přítomnosti, kde náš hlavní hrdina Petr Kovář- učitel a spisovatel- učí na gymnáziu a vztahy se mu rozpadají. Na třídním srazu pátrá po jeho životní lásce Elišce, kterou ovšem nenajde, protože se odstěhovala a on neví kam. A tak se chce vrátit do třetího ročníku střední školy gymnázia, což se mu povede, ale jak, to je překvapení. Prožívá neuvěřitelný měsíc, plný humoru u zkoušení i v rodině a mnoho mnoho jiných zážitků. A jak to všechno dopadne? Povede se mu napravit svou životní chybu a bude s Eliškou alespoň pár dnů? To vám neprozradím. Zajděte si do kina na nový český film Probudím se včera, kde se všechno dozvíte. Film je úžasná komedie od začátku až do konce a uvidíte zde takové herce, jako jsou Jirka Mádl, Eva Josefíková, Filip Blažek, Viktor Preiss, Ljuba Krbová, Zlata Adamovská, Petr Nárožný, Jitka Čvančarová a mnoho mnoho dalších, které určitě znáte z televizních obrazovek.
Pokračování pondělku: Po skončení filmu přišli na jeviště režisér Miloslav Šmídmajer, herci Jirka Mádl, Eliška Křenková, Eva Josefíková a Michael Foret a povídali nám historky z natáčení a mohli jsme se ptát na otázky či postřehy z filmu, na které nám s chutí a očividnou radostí odpovídali. Pak jsme si šly pro podpisy herců a pro fotky. Následovalo další občerstvení v podobě Big Shocků a Pringlesů a jely jsme domů.
Takže menší shrnutí: Film je úžasná komedie pro zhruba naší věkovou skupinu a starší (15+). Tenhle film se opravdu povedl a už dlouho jsem neviděla lepší český film. Takže určitě se přijďte podívat na novou českou komedii, která má premiéru 15. března 2012 a jmenuje se

Probudím se včera
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama