Duben 2012

Minulost jako důsledek přítomnosti

29. dubna 2012 v 15:00 | Štěně
Nedávno jsem četla knížku. Jmenovala se Tajemství. Je to psychologická knížka o tom, jak žít bohatý a úspěšný život plný lásky, štěstí, zdraví, úspěchu a všeho, po čem toužíte pomocí svých vlastních myšlenek. Že vaše myšlenky a pocity řídí váš život.
Když jsem tu knížku dočetla, zamýšlela jsem se. Píší tam totiž, že všechno co teď máme, co nám chybí, prostě náš stav v přítomnosti je jenom důsledkem našich myšlenek z minulosti. Myslím si, že na tom něco je. Je na tom hodně. Už hodně krát se mi tajemství osvědčilo v životě. Jako například, že když jsem si řekla, že budu nemocná, byla jsem pak nemocná, že když jsem si třeba řekla ve škole, že nenapíšu test, tak z něj opravdu pak mám špatnou známku.
Minulost je mocná. Ovlivňuje přítomnost. Takže přítomnost je ještě mocnější než minulost. Proto, když chceme co nejlepší budoucnost, musíme začít myslet pozitivně už v přítomnosti a neohlížet se na minulost. Co bylo, to bylo! Můžeme to změnit, samozřejmě. Když teď v přítomnosti začneme myslet pozitivně. Když se nám v minulosti cokoliv nepovedlo, můžeme to teď napravit a ono se to do budoucna projeví. A abychom měli skvělou budoucnost, musíme se cítit co nejlépe. Cítit lásku, i když třeba žádnou nemáme, radovat se i z maličkostí. Nesmíme mít špatnou náladu, být naštvaní, uražení, protože to jsou špatné pocity, které vytváří špatné myšlenky a ty nám pak vytváří špatnou budoucnost. Mějme proto krásné pocity, které nám budou vytvářet pozitivní myšlenky, které nám budou vytvářet nádhernou budoucnost, tu naší vysněnou budoucnost.
Můžete mít cokoliv. Jen na to myslet a představovat si, že už to máte. Cítit to, mít z toho radost. A pokud na to budete myslet celým svým srdcem, mít u toho ty nejlepší myšlenky a pocity, samo se vám to v životě objeví. Jenom to chce věřit =o).

S láskou Štěně ♥

Český písničky v českých médiích

16. dubna 2012 v 13:43 | Štěně |  Naše publikované články
Ahoj, jak už jste asi zaznamenali, 27. 3. 2012 kapela Rybičky 48 vypustila klip k písničce Rádiová. V téhle písničce jde o to, že když nějaká kapela chce, aby se její písničky dostali od médií, musí zaplatit. A né málo. Řekla bych, že je to až korupce, která je našim státem prolezlá skrz na skrz. Kluci říkají, že klip je hlavně o tom, jak v dnešní době české kapely nemají šanci se prosadit. A je to škoda. Máme tolik výborných kapel! Jak začínajících, tak i těch velmi zkušených. A celkově to pak vypadá, jako že se u nás vůbec nic neděje (vztaženo na domácí hudební scénu), jako úpadek české hudby, přitom opak je pravdou. Dále ke klipu: V klipu najdeme i hudebníky, kteří drží v rukou podepsaný papír. Jsou to podpisy z petice.o5, která chce vrátit českou hudbu do českých médií. Podepsat jí může každý na internetu na stránkách: http://petice.o5.cz . My jsme jí už podepsaly. Každý si může samozřejmě podrobně přečíst, o co přesně jde přímo na stránkách petice. A když si pročtete seznam lidí, kteří petici podepsali, najdete zde mnoho hudebníků, jejichž jména určitě znáte.
Celkově si myslím, že písnička, klip i petice jsou velmi vydařené a hlavně pravdivé. Konečně se někdo ozval. Ukázal, že se nebojí a bojuje. A za to klukům děkujeme. Za jejich odvahu, říct svůj názor a doufáme, že ostatní kapely nezůstanou jenom mlčky sedět v pozadí, ale že hlasitě Rybičky podpoří a připojí se k nim. Nesmíme se bát, prosadit svůj názor. A když už s tím někdo začal, podpořme jej co nejvíce. Hlavně, když už jsme se rozhodli do toho jít, nesmíme couvnout, udělat krok zpátky. Všichni víme, že jde o dobrou věc. Tak proč jí nepodpořit?! ;)
With love Vrána a Štěně

Video (Rybičky 48- Rádiová):


Křest CD Sami Sebou

13. dubna 2012 v 20:55 | Štěně |  Z koncertů
Ahoj, doufám, že si tenhle týden v rámci možností užíváte, a že už máte plány na víkend ;). Já tu pro vás mám jeden report, který napsala naše kamarádka Kája, která s kamarádkou Mori zavítala do Šumperku na křest CDčka Sami Sebou od kapely Koblížc!. Co se všechno dělo se dočtete dále:

Ahoj, je 6. 4. 2012 a zrovna se koná křest CD Sami Sebou v Šumperku. Když se řekne Šumperk, tak snad nemusím dodávat, že jde o křest CDčka Koblížků, na kterém jsem byla se svou kamarádkou Mori. Vyrazily jsme v 15:00 z Prahy Hlavního nádraží vlakem směr Šumperk. Bohužel nám na nádraží sdělili, že není přímé spojení, takže musíme přestupovat. Což nám tolik nevadilo, ovšem s přestupem byla cesta delší. Místo plánovaného příjezdu v 19:00 jsme dorazily (díky nenavazujícím spojením a díky hodinovému zpoždění vlaku) ve 22:00, ale Koblížci akorát začali hrát. Mrzelo nás sice, že jsme nestihly Kyanidy, kteří šumperákům dělali předkapelu, ale zpět k průběhu křestu. Kluci hráli asi tak 2 hodiny. V průběhu koncertu ovšem vypadla elektrika, protože se přehřály kabely, ale improvizace (která byla dobrá a vtipná) vše zachránila. Po nahození proudu a kabelů následovala Josieho hra na trubku, německý song Bende macht a konečně pak samotný křest CD. Poté kluci zahráli ještě pár písniček a následně se už jenom pařilo. Kluci rozdávali podpisy, obětí atd. a my jsme se dokonce dostaly (díky Brandymu, kterému moc děkujeme) i do V. I. P. zóny. Po druhé hodině ranní jsme už byly unavené, tak jsme vyrazily hledat hotel. Asi po hodině a půl jsme ho našly a ubytovaly se. Když jsme si po sprše konečně lehly, zjistily jsme, že za dvě hodiny musíme vstávat, protože nám jel vlak zpátky do Prahy. Takže kromě vyčerpávající cesty jsme si to moooc užily. Bylo to fakt legendárí.
Kája.

Takže tohle je report z křtu. Doufám, že se vám líbil a Káje moc moc moc děkujeme ;).
With love Vrána a Štěně

Pitváme Beránka :D

9. dubna 2012 v 17:53 Pro pobavení :D
Už to připomínáme po tolikáte, že si to ani navzájem nevěříme.. :D
Při natáčení tohoto videa nebylo ublíženo žádnému živému zvířeti!! :DDD
Jinak krásné Velikonoce.. : P :)
Frank Iero má syna!!

8. dubna 2012 v 0:26 | Vrána |  Věci, co se prostě musí uveřejnit
Mám véélmi moc ráda kapelu My Chemical Romance a jejich kytaristovi a zpěvákovi se včera narodil syn. Frank ho pojmenoval Miles, Miles je Frankův třetí potomek - ještě má 2 dcery. :3
Frank to včera (7.4. 2012) dopoledne oznámil svým fanouškům na Twittru a následně i na Facebooku.

Máme rády maliny :3 :D

8. dubna 2012 v 0:17 | Vrána |  Pro pobavení :D
Ahóóój, jednou jsme se rozhodly, že si dáme JAHODOVOU zmrzlinu, ale když jsem se podívala do mrazáku zmrzlina byla MALINOVÁ, což jsme byly moc rády, protože máme maliny moc moc moc rády.. :3 :)
Takže se pohodně usaďte a koukejte ;))

Mrkej ;)

5. dubna 2012 v 20:48 | Štěně |  !!Novinky!!
Ahoj, takže jsem trošku oživila naší galerku. K vidění jsou fotky z Žižkovské noci 2012, křtu CDčka Náhodej Výbjer a ještě jednou Náhodnej Výbjer, tentokrát jejich koncert v Benešově.
Co nás čeká (možná) a nemine (asi): Určitě pražský Majáles, kam se chystáme 4.5. K vidění budou kapely jako Koblížc!, Iné kafé (na které se těšíme nejvíc), PSH, UDG, Nightwork a mnoho jiných. Dále nás čekjí 25.5. Koblížci v Pražském KD Mlejn ve Stodůlkách. A jako poslední je v klubu Matrix (také v Praze) s ještě neurčeným datem (prý za 2 měsíce, nám bylo řečeno na konci března) koncert našeho kamaráda Steva a jeho kapely Give it life. O tomhle koncertu vám dáme ještě vědět a byly bychom rády, kdyby vás přišlo co nejvíc, protože to bude určitě super akce, která za to fakt bude stát!!!
Tak zatim ahoj.
Vaše Štěně =o)