Minulost jako důsledek přítomnosti

29. dubna 2012 v 15:00 | Štěně
Nedávno jsem četla knížku. Jmenovala se Tajemství. Je to psychologická knížka o tom, jak žít bohatý a úspěšný život plný lásky, štěstí, zdraví, úspěchu a všeho, po čem toužíte pomocí svých vlastních myšlenek. Že vaše myšlenky a pocity řídí váš život.
Když jsem tu knížku dočetla, zamýšlela jsem se. Píší tam totiž, že všechno co teď máme, co nám chybí, prostě náš stav v přítomnosti je jenom důsledkem našich myšlenek z minulosti. Myslím si, že na tom něco je. Je na tom hodně. Už hodně krát se mi tajemství osvědčilo v životě. Jako například, že když jsem si řekla, že budu nemocná, byla jsem pak nemocná, že když jsem si třeba řekla ve škole, že nenapíšu test, tak z něj opravdu pak mám špatnou známku.
Minulost je mocná. Ovlivňuje přítomnost. Takže přítomnost je ještě mocnější než minulost. Proto, když chceme co nejlepší budoucnost, musíme začít myslet pozitivně už v přítomnosti a neohlížet se na minulost. Co bylo, to bylo! Můžeme to změnit, samozřejmě. Když teď v přítomnosti začneme myslet pozitivně. Když se nám v minulosti cokoliv nepovedlo, můžeme to teď napravit a ono se to do budoucna projeví. A abychom měli skvělou budoucnost, musíme se cítit co nejlépe. Cítit lásku, i když třeba žádnou nemáme, radovat se i z maličkostí. Nesmíme mít špatnou náladu, být naštvaní, uražení, protože to jsou špatné pocity, které vytváří špatné myšlenky a ty nám pak vytváří špatnou budoucnost. Mějme proto krásné pocity, které nám budou vytvářet pozitivní myšlenky, které nám budou vytvářet nádhernou budoucnost, tu naší vysněnou budoucnost.
Můžete mít cokoliv. Jen na to myslet a představovat si, že už to máte. Cítit to, mít z toho radost. A pokud na to budete myslet celým svým srdcem, mít u toho ty nejlepší myšlenky a pocity, samo se vám to v životě objeví. Jenom to chce věřit =o).

S láskou Štěně ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nano nano | Web | 29. dubna 2012 v 15:04 | Reagovat

online filmy zdarma !

2 FirLy FirLy | Web | 29. dubna 2012 v 15:18 | Reagovat

Ale! Tajomstvo. Som rada, že niekoho tá téma napadla. Ja som tu knižku čítala asi do polovice, ale to mi stačí :) Je 100% pravdivosť, že minulosť ovplyvnuje prítomnosť, pretože všetko na čo som v minulosti myslela, sa odrazilo v prítomnosti. A presne ako vravíš - keď poviem, že budem chorá, som chorá. Funguje to, ale má to pre mňa aj nevýhodu... už nerozmýšlam "slobodne". Proste si kontrolujem myšlienky, lebo mám strach, že neiktoré negatívne mi potom ovplyvnia život a vážen sa stanú - a viem, že by sa stali ;)

3 Štěně ♥ Štěně ♥ | 29. dubna 2012 v 16:04 | Reagovat

Díky =o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama