Apríles 2012

2. května 2012 v 16:51 | Štěně |  Z koncertů
Ahoj, koncerty a fesťáky se pomalu,ale jistě rozjíždí a i my jsme se už an jeden podívaly a to na pražský Apríles 2012, konaný 28. dubna 2012 v pražské Stromovce. Na téhle akci jste si mohli skusit skákací boty, zajezdit si ve šlapacím autíčku, kdo nechtěl do auta přímo, tak si mohl půjčit autíčko na vysíalčku a jezdit po dráze. Pro uvolnění tu byla možnost meditace a skládáni origami.Během dne jste mohli vidět módní přehlídku, šermíře, yoyaře, nějaké ty tanečníky a pro "blázny" do hudby (jako jsme my dvě) tu nechybělo ani 7 kapel (Bonebroke, Sycamore Tree, Segment, Merely Wild, City of Autumn, Self defence). My jsme přijely halvně kvůli dvoum kapelám a to na Bonebroke a Segment.
Bonebroke- horoměřická punk-rocková kapela. Na tyhle borce jsem se těšila nejvíc. Jejich písničky jsou opravdu suprové. Jsou to takové ty písničky, které vás prostě chytnou. Opravdu skvělé anglické songy a jedna pomalejší česká písnička, vtipné hlášky, spolupráce s publikem a mnoho jiného dělají koncert naprosto dokonalým. Samotní kluci jsou úžasní. Milý, ochotní, je s nima sranda. tahle kapela nás doopravdy nadchla. Další skvělá česká kapela, kterou určitě čeká skvělá hvězdná kariéra. A jelikož jsou tihle týpci fakt dobří, můžete očekávat i rozhovor. Bližší informace se dozvíte časem.
O 2 hodiny později začala hrát kapela, kterou mnozí můžete znát, jako vítěze Skutečné ligy 2012. Ano, jedná se o kapelu Segment z moravského Holešova. Na tuhle bandu přišel dav lidí. Až na málo hlášek se nám koncert líbil. Kluci si to užívali a pod podiem všichni taky. Kluci jsou taky v pohodě.
Dále bylo nechutné vedro a všichni jsme se spálili, což k fesťákům a koncertům konaných venku prostě patří (teda když nepočítám ty extra chytrý lidi, který se namazali opalovákem a ty ještě chytřejší než extra chytrý lidi, kteří si ten opalovák zvali s sebou). Ale i přes to všechno jsme přežili a bylo to super a příští rok, nás Apríles může s otevřenou náručí přivítat zase.
Tak se mějte hezky, užívejte sluníčka, nezapomeňte na ten opalovák, ať nevypadáte jako prasátka a mějte se krásně.
Vaše Štěně ;) :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama