Raise the Stakes a jejich první koncert

28. května 2012 v 21:59 | Štěně |  Naše publikované články
Jak jsem slibovala. Raise the Stakes (dříve Give it life) se 26. 5. 2012 objevili na Evropské hudební noci vol. 2 v pražském Music clubu Matrix. A já u toho přece nemohla chybět ;) . Na tuhle kapelu bych se do budoucna chtěla víc zaměřit. Jsou to talentovaní, mladí kluci, kteří mají nádherné písničky a kteří prostě uměj. Ale ze všeho nejdřív bych vám měla říct něco málo o kapele. Tu tvoří 5 kluků. Zpěvák Steve, bicí má na starost Štěpán (Ghotic George), Ondra a Kryštof hrají na kytary a na basu hraje Tomáš. Kluci hrají alternative-hardcore. Texty píše osobně zpěvák Steve. I když má tahle banda anglický název, zpívají česky. Kluci byli už spolu dřív, pod názvem Give it life (tenkrát ještě bez Steva). Pak nehodou (nebo spíš náhodou) se ke zpěvu dostal Stev, kluci začali hrát úplně jinej styl, změnili název na Raise the Stakes, dali do kupy písničky a právě 26. 5. 2012 měli svou premiéru v pražském Matrixu. Zde zaznělo celkem 7 písniček (z toho jednu kluci zahráli 2x, a to písničku Vzpomínky). Musim říct, že to byl fakt mega luxusní koncert. Sice málo lidí, ale kluci byli dokonalí. Bylo na nich vidět, že je to baví a že si koncert prostě užívaj. Bodejť ne, když to byl jejich první. I když zpěvák byl nemocnej, nepoznali byste to. Koncert si neužívali jenom kluci, ale i já a moje kamarádky- Kája, která natáčela a Andy, která fotila.
Jo a doma jsem se celé páteční odpoledne dělala s transparentem... Ano na bílé čtvrtce formátu A1 bylo černě napsáno Raise the Stakes a pak jsem to vybarvila červeně. A moje další prvenství: kluci se mi sem podepsali, jako kapela. Mám podpisy od všech 5ti členů. Hele řeknu vám- dobrej pocit ;).
Po koncertě jsem s klukama šla udělat rozhovor. Teda povim vám, kluci mlčeli jako rybičky. Teda až na Steva, kterej byl úžasně aktivní a měl nekompromisně krutý hlášky. A ještě Štěpán mluvil hodně, takže aspoň něco. Ale dostala jsem odpověď na většinu otázek, což bylo důležitý a hlavně byla sranda a o tu šlo. Navíc jsem byla první, kdo s klukama dělal rozhovor, čehož si nesmírně cením.
Následovala párty na kapelu Last station, kde jsme blbli a dováděli a užívali si to. Před půlnocí jsme museli domů.
Druhý den jsem se opět sešla se Stevem a Kájou. Seděli jsme v mekáči na Ípáčku, popíjeli kafčo a dávali jsme dohromady jedno velký video, které můžete shlédnout na našem youtube účtu (VranaaStene). Takže doufáme, že se vám bude líbit ;) .
Jo a asi bych se vám měla k něčemu přiznat: Na tuhle kapelu jsem nenarazila jen tak náhodou. On totiž Steve je můj dobrej kamarád. Nicméně, nemění to nic na tom, že tahle kapela je fakt luxusní a prostě chci sledovat vývoj týhle kapely nezaujatě na tom, že zpěvák je můj kámoš xD. Tak jim držme palce ;)
Na našem youtube účtu (VranaaStene) můžete najít všechna videa, jak to velký, tak i všechny z koncertu v Matrixu.
Kapele moc děkuju za spolupráci a přeju jim do budoucna jenom to nejlepší (hodně koncertů, fanynek/fanoušků, dobrej fankub, co nejvíc poslechnutých písniček a prostě všechno).
Kluci a doufám, že tim jednim rozhovorem naše spolupráce neskončila ;)
Takže průběžné inf bude na naší fb stránce, popřípadě tady a na fanklubu téhle kapely, který spravuji já.
Mějte se a smějte se a choďte na koncerty (teď jich je fakt hodně, každej víkend něco ;) ).
S láskou vaše Štěňátko ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama