Už to začíná a začíná to koncem května;)

16. května 2012 v 14:14 | Štěně |  !!Novinky!!
Přeji krásnou středu. Jak jsem tak lustrovala kalendářem, našla jsem celkem 5 akcí, které určitě stojí za zmínku.
Pátek 18. května 2012- Up all night. Tahle akce se koná v Úvalech a vystoupí zde kapely: Náhodnej Výbjer, Zpětná vazba, Riot in the Air. Začátek v 19:00. Já se tam neobjevím, ale Vránuška nejspíš ano. Takže fotky budou.

Čtvrtek 24. května 2012- Bravo den a vysvlečenej koncert kapely Koblížc!. Takže ve čtvrtek na Váckaváku v Bontonlandu od 16:00. Budou zde různé soutěže, tombola a i koncert kapely Koblížc!. A jak bylo řečeno ve face2face, měla by tu být i premiéra klipu k písničce Už mě nenajdou, jehož natáčení jsme se také zúčastnily. Takže se necháme překvapit ;).

Pátek 25. května 2012- Náhodnej Výbjer, Koblížc!, Zoufale sexy v KD Mlejn. Že vám tohle složení a místo něco říká? Ano, nám také. 14. 10. 2011 se NVčka, Koblihy a ZS sešli ve Mlejně ku příležitosti oslavy jedno ročních narozenin kapely Náhodnej Výbjer. My jsme tam byly také. No, zpátky do přítomnosti. Takže: Praha Stodůlky- Kulturní dům Mlejn, 19.00-22:00. Doufám, že si tohle opáčko nenecháte ujít, protože jak znám kluky, bude to bomba ;).

Sobota 26. května 2012- první koncert kapely Raise the Stakes a Štěněcí bomba. Asi vám došlo, že jsem tenhle název vymyslela sama. Ale je to výstižný. Kapela Raise the Stakes (dříve Give it life) bude mít právě 26. 5. svůj první koncert v novém složení. Já jsem se rozhodla všechno pořádně zdokumentovat (proto prosím všechny, kteří dorazí a budou mít s sebou foťáky a kamery, ať mi napíší na fb, který sem dám po koncertě). Fotky, videa, rozhovory s kapelou i se zúčastněnýma nebudou chybět. Všechna videa najdete na youtube (jednotlivé rozhovory, celková videa atd.), fotky na blogu. A pak chystáme se zpěvákem (Stevem) jedno velké video, kde bude prostě všechno. Rozhovory, videa z koncertu, fotky a všechno to bude hezky udělaný. Tak mi/nám držte palce :P.
A samozřejmě my- Vrána & Štěně přejeme kapele jenom to nejlepší. Hodně fanoušků/fanynek, koncertů, úspěch, co nejméně úrazů a už vůbec žádné hádky ;).

Sobota 2. června 2012- Koblížci a Kyanid na oslavě dni dětí v centrálním parku v Praze Kbelích. 2 moravské kapely se sejdou na oslavě dne dětí v Praze. Budou hrát od 16:00, ale program je celodenní. Budou zde pouťové atrakce (takže třeba ten, kdo nestihnul Matějskou, si to bude moct tady alespoň trošku vynahradit ;) :P), různé soutěže, sportovní disciplíny atd. Akce je celodenní, takže kdo si chce užít hezkou sobotu, ať zajde už od začátku ;).

Takže tohle je asi vše, o čem víme, že se chystá ve světě hudby kapel, které známe, posloucháme je, máme je rády. Všechny koncerty jsou v Praze, nebo v blízkém okolí Prahy. Snad na nějakou z akcí zajdete, je jich docela dost.
Tak se mějte hezky.
S láskou vaše Štěně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama