6 rozhovorů v srpnu ve 2 dnech ;)

30. července 2012 v 18:16 | Štěně |  !!Novinky!!
Ahoj, opět se vám hlásím, nyní s novinkama, co nás čeká v srpnu. Tak začnem:
  1. 7. 8. proběhne v pražském Music City část prvního kola soutěže Skutečná liga. Tam jsem si vyhlídla 3 kapely a všechny 3 jsou ochotné nám poskytnout rozhovor. Jedná se o kapely: K2 (kadve), které vystoupí od 14:30. Tohle holčičí trio můžete znát z televize Óčko, kde mají klip k písničce Růžová. Dále od 15:00 v Music City vystoupí kluci z Moravské Třebové kapela Last Time. Písničky týhle kapely poslouchám už skoro 2 roky a jsou plné pozitivní energie a takové hravé, dodají na optimismu a prostě je mám ráda. A jako třetí budem "prudit" kapelu Ad Libitum. Kroměřížská kapela, která má zajímavé texty. Nikdy jsem tuhle kapelu neslyšela na živo a nikdy jsem o nich neslyšela, proto si myslím, že tohle bude opravdu zajímavé setkání. Určitě se máte na co těšit. Jooo a Vránuška jede taky!!!
  2. 25. 8. se koná festival Natruc v Kolíně. Zde hraje opravdu hrozně moc zajímavých kapel. A já mluvila s někym velmi důležitym a ten mi zajistil rozhovory se 2 kapelama + i s tou osobou mám domluvené, že s ní udělám rozhovor, protože ta osoba je prostě úžasná a pro mě velkym vzorem. Problém je jeden: Já ani Vránuš nevíme na 100%, jestli tam pojedem. Tak nám držte palce a zatim můžete rozmýšlet s kym to vlastně mám udělat ty rozhovory. Své typy pište do komentářů, pokud připíšete meil, dostanete odpověď, jestli jste se strefili nebo ne (jo a ani Vránuš neví, co to kuju ;) )
  3. Napsala jsem raperce SharkaSs a budu jí posílat nějaký otázky. Takže taky pište i otázky pro ní, kdyby vás něco napadlo!!!

Takže, kdybyste měli nápady na otázky (jestli se na něco chcete výše vypsaných kapel zeptat, nebo jim poslat nějaký vzkaz), neváhejte a pište do komentářů i se svým jménem. Vaše otázky, dotazy, vzkazy budou kladené i s vaším jménem!!
Shrnutí: My a našich 7 rozhovorů. Vy a vaše otázky, dotazy, vzkazy a tipy ;). Jenom prosíme, nezapomeňte napsat, jaký kapely se ptáte, abychom v tom měli jasno xD (např.: Pro Last Time: .... pro K2: ... pro SharkaSs:...).
Uzavírka otázek pro toho 7.8 (K2, LT, AL) je v pondělí 6.8. ve 20:00, pro SharkaSs v neděli 5.8. v 8:00 ráno a hádanka ohledně našich tajných je 23.8. do 18:00

Užívejte si druhou půlku prázdnin a pište nám!!!
S láskou Vrána & Štěně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama