Něco, co ti může ublížit a největší záhada, kterou nikdo nevyřeší

7. července 2012 v 13:33 | Štěně
Tajemství. Každý je máme. Ale jsou tajemství, která nám můžou ublížit, některá nám můžou pomoc a jsou taková tajemství, o kterých se nikdy pravdu nedozvíme.
Jsou tajemství, která nám můžou ublížit. Jsou to taková tajemství, která na sebe nabalují lži a ty lži na sebe nabalují další lži a takhle je to pořád dokola, až se prostě někdo jednoho krásného dne dozví pravdu a s tou pravdou přichází i prozrazení vašeho tajemství. Obyčejně jsou to taková tajemství, když jsme něco udělali, za co se stydíme, nebo co jsme nechtěli udělat a bojíme se ostatním přiznat pravdu. Ale i tohle má 2 kořeny. Buď to se na nás bude ta osoba/skupina, které se to týká a dozví se pravdu hněvat anebo nás obejme a řekne, že všechno chápe a že nás má ráda. Upřímně si myslím, že většina tajemství jsou postavena na maličkostech, které se dají odpustit. Nebo jde prostě o takový věci, které v budoucnu nebudou mít na nás, tak silný vliv, takže se dají odpustit. A každý bychom se určitě měli zamyslet nad otázkou:" Bylo jeho/její tajemství tak velké a neodpustitelné, že kvůli tomu prostě ztratím kamaráda/kamarádku, nebo se zkusím vžít do jeho/její situace a pochopím jak mu/jí muselo být a řeknu si, že to chápu, a že je naše přátelství důležitější?"
A pak tu máme tajemství, jejichž pravdu se nikdo nikdy nedozví. Vemte si třeba takový anděly. Já osobně na ně věřím, a když mi je nejhůř, jdu si sednout ven před barák a koukám na hvězdy a všechno říkám andělům a věřím, že mě slyší. Ale existují andělé doopravdy? Můžou být andělé mezi námi? Já si prostě myslím, že ano, že existují a jsou jak na nebi, tak mezi náma. Ale je to názor každýho. Záleží jenom na vás, jak se k tomu stavíte. Ale stejně tu ta otázka zůstává:" Existují andělé?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 style-arts style-arts | Web | 7. července 2012 v 14:30 | Reagovat

opravdu pěkně napsaný

2 Štěně ♥ Štěně ♥ | 7. července 2012 v 15:03 | Reagovat

děkuju moc =o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama