Ulita aneb Hudební dílny

1. července 2012 v 15:23 | Štěně |  Z koncertů
Ahoj, před týdnem se konala v pražském DDM Ulita akce pod názvem:" Ulita vítá léto koncertem zdarma". Zde se představilo 5 kapel: Koblížc!, Kyanid, The Snuff, Fon Hönneberg, Loco Loco. Celý program začal ve 14:00, kdy se otevřely i Hudební dílny (do 18:00). Zde si všichni návštěvníci (teda ti, kterým ještě nebylo 20 let) mohli vyzkoušet hrát na kytaru, na basu a dokonce i na bicí. Vše samozřejmě pod dohledem a vedením zkušených hudebníků. Tyto dílny jsou vedeny pod sdružením Teenage Music Runway a smyslem tohodle projektu je dostat do kontaktu profesionální muzikanty se začátečníky (jinými slovy: bořit bariéry mezi muzikanty, co už jsou na pódiu a publikem). Od září začnou Hudební dílny fungovat jednou za 14 dní. Budou sestavovány kapely, které budou zkoušet různé písničky. Nakonec se budou moci účastnit kol mezinárodní hudební soutěže Skutečná liga junior. A co bude s kapelkama dál? To se uvidí časem ;). Zůstanou spolu? Půjdou si každý vlastní cestou? Kdo s hudbou skončí a kdo bude jak lev a vypracuje se až na hvězdné pódium některých z mezinárodních fesťáků?
Myslím si, že tenhle projekt je suprovej nápad. Každý si může vyzkoušet, jaké to je být v kapele, jaké to je zkoušet. A kdo je blázen do hudby, tak určitě ucítí takový ten hřející pocit.
Takže- kdo bude chodit na Hudební dílny?? ;)

Jinak ke koncertu: jak jinak že všechno bylo super. I když, já osobně jsem většinu času trávila u bicích. Ale i tak, něco málo z koncertu Koblížků jsem stihla a prostě jako vždycky nezklamali ;).

Tak si užívejte zasloužených prázdnin a nezapomínejte na koncerty a fesťáky. Jooo a bacha na úpaly a zkuste dodržovat pitnej režim, ať to s váma nikde nesekne.
Pa vaše Štěně ;).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama