Nejenom v Praze se konají super koncerty!!!

23. září 2012 v 19:05 | Štěně |  Z koncertů
Ahoj, asi každý z nás ví, že ty nejlepší koncerty se konají ve velkých městech, jako jsou Praha, Ostrava, Plzeň, Brno atd. Avšak kdo by tušil, že zrovna mě se povede dostat na super koncert a zrovna do města, kam jsem chodila na druhý stupeň základky.
V podstatě to začalo v pátek. Takhle o velkou přestávku ve škole jsem šla navštívit mojí kámošku Andy (jo tu super fotografku) a tak tlacháme a najednou mi řekla:"...No dneska je Voxel v Kralupech...", tak jsem na ní jen tak koukala a zeptala jsem se, jestli řekla fakt Kralupy a ona že jo, že to tak četla, ale že si není jistá. Jelikož já bydlím fakt kousíček od Kralup, tak jsem na to do konce školy myslela a první věc, kterou jsem udělala, když jsem přišla domů byla, že jsem si tu akci našla na bandzone.cz . A jak Andy říkala, tak to i bylo. Akce se jmenovala Next fest a vystupovali tu Voxel, Kofe-in a Eddie Stoilow. Tak jsem si sehnala lístek a vyrazila po dlouhý době zase do mejch milovanejch Kralup.
Všechno to mělo začít od 20:00 podle vstupenky, tak jsem jela vlakem, abych tam nepřišla pozdě, takže jsem nakonec byla na místě v 19:30, což už jsem myslela, že budou pouštět a ono nic. Tak jsem tam půl hodiny čekala, ale ok. Ve 20:00 začali pouštět dovnitř a hned u dveří jsme se mohli přihlásit do soutěže o tetování v Hellu a o nějakou slevu na novou koupelnu. Aby nebyla nuda, tak jsem si hodila lístek na to tetování. Pak jsem šla do sálu. Akce se konala v prostoru, který normálně slouží jako divadlo, takže bylo fakt divný vidět sál prázdnej, jenom židle po stranách a vepředu vysoký, velký pódium. Ono, kdybyste přišli do toho sálu na normální divadelní představení, kde by byly židle, tak by se vám to pódium až tak vysoký nezdálo, ale je fakt vysoký. Jelikož vevnitř skoro nikdo nebyl a kdo byl, tak seděl, tak jsem si šla k pódiu a hodila si nahoru batoh, vytáhla foťák a sledovala ruch kolem. Naladila si kapela Kofe-in a pak přišel Voxel s jeho akustickou kytarou a ten jeho DJ a tak si taky naladili a pak zase odešli. Asi po 15ti minutách přišli a to už vedle mě z jedný strany byly nějaký 4 holky a z druhý nějaký kluci a holka. Jinak dalších asi 10 lidí stálo od nás cca 3-4 metry. Tak ale super. Bylo fakt luxusně naladěno a libově nasvícený pódium s reflektorama. Fakt se mi to nehorázně líbilo, protože tohle jsem na žádnym koncertě ještě nezažila. Fakt dokonalý. Různý barvy, všude svítilo, proudy světla, barvičky, prostě dokonalý. Voxelovo vystoupení se mi hrozně líbilo, i když 3/4 byly akusticky, bylo to super a sranda. Když dohrál, odnesl si všechny svoje věci, tak přišla kapela Kofe-in. Upřímně tuhle kapelu jsem vůbec, ale vůbec neznala, ale to jejich vystoupení bylo super, fakt luxusní a hodně jsem si to užila, i když se přiznávám, že kdybych tam měla kámošky, tak by to bylo ještě lepší. Ale fakt luxusní. Poté, co dohráli a uklidili, tak přišli na pódium ten DJ od Voxela a ještě jeden týpek, co to taky organizuje. A vyhlašovali výherce do toho Hellu, a tu koupelnu a pak ještě losovali výherce o trička atd. Jelikož jsem byla bombardována smskami od mojí maminky, že ve 22:00 pro mě přijede a bylo 21:50, tak jsem už šla. Nic méně v chodbě jsem potkala zpěváka Kofe-in Honzu a tak jsem se s ním vyfotila, pokecali jsme trochu a pak jsem už opravdu musela za mamkou. I když jsem tam nebyla až do konce, myslí si, že to byl takovej ten normální pohodovej koncert, kde nebylo moc lidí, za to skvěle naladěno a ta světelná show. I když hrozně nepříjemný bylo, když vám ty reflektory svítily do očí a vy jste nic neviděli, fakt nechutný. A že nejlepší koncerty jsou jenom ve velkých městech? Pche, neni to pravda, jenom to chce najít super koncert, klidně i v nějakym zapadákově a můžete si ho užít víc, jak nějakej velkoměstskej.
Jinak doporučuju jít někdy jak na Voxela tak na kapelu Kofe-in.
Pro zatím pa Monča (Štěně)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama