Říjen 2012

Co je u mě nového aneb proběhlé a chystané akce

18. října 2012 v 19:13 | Štěně |  !!Novinky!!
Ahooj, takže je na čase sem hodit nějaký ty novinky. Čím začít?! Tak asi, že se nám rozeběhly znova Hudební dílny. A kdo vás může něco naučit? No přece kapela Koblížci. Já jsem nemeškala, šla si koupit paličky a každejch 14 dní, vždycky v neděli si zajedu do DDM Ulita na Praze 3- Žižkov. Je to tam fakt pohodový. Takže doufám, že nebudete lenošit a přijdete se taky alespoň podívat, protože to stojí za to. Nejen, že se můžete zadarmo něco naučit, ale poznáte Koblížky i z jiný stránky, než jen jako kapelu, co hraje na podiu a vy šílíte dole, div neomdlíváte. Mě, mým kamarádkám i kamarádům se tam hrozně líbí. Třeba tuhle neděli tam měla kamarádka Anička strašilky. Jéé to jste měli vidět Josefa, jak je viděl, vzal akustiku (kytaru) a napřáhl se, že to zabije (samozřejmě, že by to neudělal! Jenom naznačoval). My tam umírali smíchy, ten Pepův postoj, jak byl napřaženej s tou kytarou, to nešlo se nesmát. No, nakonec si jednu vzal i na mikinu (hrdina). Tak snad jsem vás alespoň trochu nalákala, protože takovýhle výstupy, kdy máte neuvěřitelný záchvaty smíchu jsou tam pořád!
Takže jestli chcete, tu máte odkaz, kdy jsou dílny, kde jsou dílny a přihláška. Joo a přes zimu budou dílny v Music City.


Co dále? Tak určitě půjdu 31.10. do Akropolis na koncert kapel No Hero a Kofe-in. Celá akce začíná od 20:00 a bude to fakt bomba. Už se moc na tuhle akci těším, hlavně na kapelu Kofe-in. Takže snad přijdete. Fb pozvánka:


4. 11. 2012 a Ekompilace v Praze. Tohle je všechno kvůli odpadkům na fesťákách (velice zjednodušeně řečeno). Akce bude v Hard rock kafe. Čas bude ještě upřesněn (upřímně všude se píše jinej čas, řádově v hodinách odlišný). Takže jestli se chceš o Ekompilaci dozvědět víc, mrkni na:


A proč vás tam zvu? Především kvůli kapelám. Koblížc!, The Snuff, Kyanid, A bude hůř, Jakobič.. Všechny tyhle kapely můžeš vidět v neděli 4. 11. v HRC v Praze. Joo a při vstupu dostaneš jako dárek CDčko, kde uslyšíš od různých kapel různé písničky. Myslím, že také zajímavé lákadlo. Fb pozvánka:


Co nového na Žižkově? Je listopad a to znamená jenom jedno. Žižkovskou noc Warm up! Ta proběhne 16. 11. 2012. Vstupné je jako vždy 100 Kč. Bude se hrát v klubech: Matrix, Kain, XT3 a v bunkru Parukářka. Uslyšíš přes 20 kapel. Vstupný fakt minimální a na co se můžeš těšit? Segment, River Jordan (Matrix), Across the Ocean, Sex before Wedding (XT3), Reasons, The Yours (Kain), Climax, Konfront (Parukářka) a mnoho mnoho jiných. Já osobně půjdu, protože line up vypadá fakt skvěle a cena je taky výborná. Takže kdo by chtěl vidět celý line up a dozvědět se detaily tak:


Jak vidíte, akcí je, a bude hoodně i když je podzim a blíží se nám zima. Takže nezevlujte doma a přijďte taky za náma na nějakou akci.
Prozatím pa Štěně.

Bonebroke a jejich klip ;)

18. října 2012 v 18:41 | Štěně |  Věci, co se prostě musí uveřejnit
Ano. I Bonebroke pro nás chystají klip- jejich první klip!!! A víte, kdo se mimo jiné zúčastnil natáčení, které proběhlo 17. 6. 2012 v Horoměřicích??? Samozřejmě že já (já musím být prostě všude)!!! Tak to bude zajímavý. Na klip čekáme už 4 měsíce. No, myslím si, že to bude fakt pecka, když to trvá tak dlouho! Joo a mimo jiné, natáčelo se k písničce I Let, jen tak pro zajímavost. Co jsem se dozvěděla od zpěváka Jiříčka, klip by už mel být, teda slibuje to už dva týdny, ale detail. Jinak dneska jsem si s ním psala a bylo mi sděleno, že klip čeká už jen finální střih, pár maličkostí a měl by být hotov a zveřejněn. Takže se máme v nejbližší době na co těšit. Jinak až klip bude zveřejněn, hodím vám sem odkaz a samozřejmě připíši i své dojmy. Takže se těšte. Pokud chcete být v obraze, co se u týhle Horoměřický party děje, tak sledujte jejich fb stránky:


nebo bandzone (kde jsou k poslechu mimo jíné i jejich 2 nové pecky):


Tak vydržme zvědavci, brzy se dočkáme.
Štěně

Evropská noc vol. III

18. října 2012 v 18:25 | Štěně |  Z koncertů
Že vám tenhle nadpis něco říká??? Samozřejmě. Vždyť jste si mohli přečíst článek i z Evropské noci vol. II, kde vystupovala bývalá kapela Raise the Stakes. Pak také tu vystupovaly kapely Obzor Iluzí, Last Station, nebo kapela Asylium, která se objevila i na v pořadí už III. noci studentských kapel, jejichž žáci jsou studenti gymnázia Evropská. No, a proč jsem na tu akci šla?! Od 19:15 měla hrát kapela Give it life. Ano, čtete správně! Kluci jsou spolu a koncertují, za což jsem strašně ráda. Hodně jsem se na ně těšila a prostě jsem je chtěla zase vidět. Tahle akce byla 6. 10. dva dny po mé akci alá promočený úplně všechno v Holešovicích. Sice mi nebylo moc dobře, fakt jsem prochladla, ale tak co, musela jsem prostě jet! Cesta do Klubovny byla opravdu zajímavá. Teda nijak jsem se neztratila, ale myslela jsem, že málem jo, ale naštěstí v pohodě. Jelikož jsme jela sama, tak jsem se necítila moc dobře. Naštěstí brzo přijela kamarádka Markéta, která navštěvuje na Evropský peďárnu a od které jsem o téhle akci věděla. Už se pomalu začalo hrát a do malé místnůstky s pódiem se začali hrnout lidi. Upřímně, nevěděla jsem, že klub se plní odzadu a kdo přijde nejpozději, jde dopředu, ale tak ok. První kapela byla super. Jmenovali se Wet Night. Jejich zpěvačka byla fakt super. Krásně zpívá. Asi v půlce vystoupení jsem si všimla, že přišel Ondra, Štěpán a Tomáš (členové Give it life). No byla jsem ráda, že je vidím. Ale nenechala jsem se moc rozptylovat a poslouchala jsem písničky pohodový kapely, která zrovna hrála. Dohráli a sklízeli. A pod podiem se objevil Ondra. Tak se rozhlížel a já jenom čekala, jestli si mě všimne nebo ne. A víte co?! On si mě všimnul a poznal mě, což mě opravdu potěšilo. On ani kluci z Give it life vůbec netušili, že se tam mám objevit. No, ale to už museli jít ladit. Když ladili a byli skoro hotoví, tak Tomáš si mě taky všimnul a on jenom takový: "Ty? Seš to ty?", tak jsem jenom tak přikývla a Ondry se jenom zeptal: "Jak se jmenuje?" a tak mu Ondra odpověděl a Tomáš si sednul na kraj nízkého podia a povídali jsme si. Bylo to fakt fajnový a byla jsem opravdu ráda, že si na mě pamatují. Pak začali hrát. Odehráli 2 písničky a najednou tma! A nikdo nevěděl co se děje, ale většina lidí se začala smát. Po chvíli proud naskočil. Jen kluci chvilinku hráli, zase to spadlo. Takhle se to stalo asi 4x, než všechno fungovalo jak má a kluci mohli pokračovat. Největší pecky přišly ke konci. Kluci udělali mix letních hitů, pecička prostě. Fakt se vyblbli a všichni byli úplně nadšení a unešení. A já byla neskutečně moc spokojená, že jsem kluky mohla vidět.
Nic méně, odvoz jsme neměli, tak se muselo vlakem a ještě ke všemu nějak rozumně. Takže jsme šli na vlak, jen co kluci dohráli. Ale měli jsme to přesně.
I když jsem v neděli ulehla do postele s chřipkou, tak tahle sobotní akce za to fakt stála!!! Už se těším, až kluky zase uvidím.

Jo jinak organizátoři?? Úplně super lidi. Dík za super akci.

Vaše (už zdravé) Štěně.

T-music back to school Praha

18. října 2012 v 17:47 | Štěně |  Z koncertů
Ahoj, po delší pauze se vám opět hlásím. Už měsíc a půl chodíme my školou povinní do školy. Aby se nám tam líp chodilo, připravil pro nás T-music akci s názvem T-music back to school. Tahle akce se jela po snad všech velkejch městech po celé ČR. Na seznamu bylo celkem 6 měst. Začínalo se 18. září v Olomouci, pokračovalo se přes Brno, České Budějovice, Plzeň a Ostravu a celá tahle akce byla zakončená 4. 10. v Praze na výstavišti v Holešovicích. Já jsem nelenivěla a i přes špatné meteorologické vyhlídky jsem na tuhle akci zajela. Line up byl zajímavý. Začínalo se v 15:00 kapelou Tleskač. Ti byli prostě suprový. Úplná pohodička, velká kapela, co se týče členů atd. Když dohráli, byla jsem se kouknout, co všechno tam je za stánky a bylo to opravdu zajímavé. Třeba jste se mohli nechat zapálit, což upřímně bylo fascinující a já jsem opravdu bláznivka, ale tohle jsem nezkusila. A byli k vidění i různá zvířátka nebo spíše hmyz. Nic méně já jsem se vrátila k podiu, protože kapela, na kterou jsem nemohla být v Kralupech v rámci Next festu, tu vystupovala taky a já jsem je prostě musela vidět. Ano, jde o kapelu Eddie Stoilow. Je to opravdu super kapela. Jsou to Češi, zpívají anglicky, jejich kapela má anglický název, ale jsou prostě úžasní. Jejich písničky mám opravdu ráda. K mojí smůle začalo v půlce vystoupení pršet, což by ani tak moc nevadilo, kdybych si vzala deštník. A začala mi být zima. Navíc jsem měla ruku v sádře a fakt mi nemusela promoknout, protože jsem jí ještě týden musela mít. Tak jsem na sebe navlíkla všechno oblečení, co jsem měla a vydala se směr tramvaj a na vlak. Už nikdy nejdu v kraťáskách a legínách na fesťák, pokud nebude předpověď minimálně 20 stupňů a sluníčko. Byla opravdu hrozná zima a já promočená až na kost. Což se projevilo o týden později. Ale to jsem stihla navštívit ještě jeden koncert. Chřipajzna se pak rozjela, ale to mi už bylo docela jedno, protože všechno co jsem chtěla stihnout, jsem stihla.

Jinak dále po Eddie Stoilow hrály kapely: Cocotte Minute, Mandrage a závěr dne patřil kapele Vypsaná Fixa.

Takže děkujeme T-musicu za takovou super akci, na které bylo strašně moc zajímavých stánků a rozhodně super kapely!!! Doufáme, že taková povedená akce bude i příští rok.
Zatim pááá
Štěně