Co je u mě nového aneb proběhlé a chystané akce

18. října 2012 v 19:13 | Štěně |  !!Novinky!!
Ahooj, takže je na čase sem hodit nějaký ty novinky. Čím začít?! Tak asi, že se nám rozeběhly znova Hudební dílny. A kdo vás může něco naučit? No přece kapela Koblížci. Já jsem nemeškala, šla si koupit paličky a každejch 14 dní, vždycky v neděli si zajedu do DDM Ulita na Praze 3- Žižkov. Je to tam fakt pohodový. Takže doufám, že nebudete lenošit a přijdete se taky alespoň podívat, protože to stojí za to. Nejen, že se můžete zadarmo něco naučit, ale poznáte Koblížky i z jiný stránky, než jen jako kapelu, co hraje na podiu a vy šílíte dole, div neomdlíváte. Mě, mým kamarádkám i kamarádům se tam hrozně líbí. Třeba tuhle neděli tam měla kamarádka Anička strašilky. Jéé to jste měli vidět Josefa, jak je viděl, vzal akustiku (kytaru) a napřáhl se, že to zabije (samozřejmě, že by to neudělal! Jenom naznačoval). My tam umírali smíchy, ten Pepův postoj, jak byl napřaženej s tou kytarou, to nešlo se nesmát. No, nakonec si jednu vzal i na mikinu (hrdina). Tak snad jsem vás alespoň trochu nalákala, protože takovýhle výstupy, kdy máte neuvěřitelný záchvaty smíchu jsou tam pořád!
Takže jestli chcete, tu máte odkaz, kdy jsou dílny, kde jsou dílny a přihláška. Joo a přes zimu budou dílny v Music City.


Co dále? Tak určitě půjdu 31.10. do Akropolis na koncert kapel No Hero a Kofe-in. Celá akce začíná od 20:00 a bude to fakt bomba. Už se moc na tuhle akci těším, hlavně na kapelu Kofe-in. Takže snad přijdete. Fb pozvánka:


4. 11. 2012 a Ekompilace v Praze. Tohle je všechno kvůli odpadkům na fesťákách (velice zjednodušeně řečeno). Akce bude v Hard rock kafe. Čas bude ještě upřesněn (upřímně všude se píše jinej čas, řádově v hodinách odlišný). Takže jestli se chceš o Ekompilaci dozvědět víc, mrkni na:


A proč vás tam zvu? Především kvůli kapelám. Koblížc!, The Snuff, Kyanid, A bude hůř, Jakobič.. Všechny tyhle kapely můžeš vidět v neděli 4. 11. v HRC v Praze. Joo a při vstupu dostaneš jako dárek CDčko, kde uslyšíš od různých kapel různé písničky. Myslím, že také zajímavé lákadlo. Fb pozvánka:


Co nového na Žižkově? Je listopad a to znamená jenom jedno. Žižkovskou noc Warm up! Ta proběhne 16. 11. 2012. Vstupné je jako vždy 100 Kč. Bude se hrát v klubech: Matrix, Kain, XT3 a v bunkru Parukářka. Uslyšíš přes 20 kapel. Vstupný fakt minimální a na co se můžeš těšit? Segment, River Jordan (Matrix), Across the Ocean, Sex before Wedding (XT3), Reasons, The Yours (Kain), Climax, Konfront (Parukářka) a mnoho mnoho jiných. Já osobně půjdu, protože line up vypadá fakt skvěle a cena je taky výborná. Takže kdo by chtěl vidět celý line up a dozvědět se detaily tak:


Jak vidíte, akcí je, a bude hoodně i když je podzim a blíží se nám zima. Takže nezevlujte doma a přijďte taky za náma na nějakou akci.
Prozatím pa Štěně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama