Evropská noc vol. III

18. října 2012 v 18:25 | Štěně |  Z koncertů
Že vám tenhle nadpis něco říká??? Samozřejmě. Vždyť jste si mohli přečíst článek i z Evropské noci vol. II, kde vystupovala bývalá kapela Raise the Stakes. Pak také tu vystupovaly kapely Obzor Iluzí, Last Station, nebo kapela Asylium, která se objevila i na v pořadí už III. noci studentských kapel, jejichž žáci jsou studenti gymnázia Evropská. No, a proč jsem na tu akci šla?! Od 19:15 měla hrát kapela Give it life. Ano, čtete správně! Kluci jsou spolu a koncertují, za což jsem strašně ráda. Hodně jsem se na ně těšila a prostě jsem je chtěla zase vidět. Tahle akce byla 6. 10. dva dny po mé akci alá promočený úplně všechno v Holešovicích. Sice mi nebylo moc dobře, fakt jsem prochladla, ale tak co, musela jsem prostě jet! Cesta do Klubovny byla opravdu zajímavá. Teda nijak jsem se neztratila, ale myslela jsem, že málem jo, ale naštěstí v pohodě. Jelikož jsme jela sama, tak jsem se necítila moc dobře. Naštěstí brzo přijela kamarádka Markéta, která navštěvuje na Evropský peďárnu a od které jsem o téhle akci věděla. Už se pomalu začalo hrát a do malé místnůstky s pódiem se začali hrnout lidi. Upřímně, nevěděla jsem, že klub se plní odzadu a kdo přijde nejpozději, jde dopředu, ale tak ok. První kapela byla super. Jmenovali se Wet Night. Jejich zpěvačka byla fakt super. Krásně zpívá. Asi v půlce vystoupení jsem si všimla, že přišel Ondra, Štěpán a Tomáš (členové Give it life). No byla jsem ráda, že je vidím. Ale nenechala jsem se moc rozptylovat a poslouchala jsem písničky pohodový kapely, která zrovna hrála. Dohráli a sklízeli. A pod podiem se objevil Ondra. Tak se rozhlížel a já jenom čekala, jestli si mě všimne nebo ne. A víte co?! On si mě všimnul a poznal mě, což mě opravdu potěšilo. On ani kluci z Give it life vůbec netušili, že se tam mám objevit. No, ale to už museli jít ladit. Když ladili a byli skoro hotoví, tak Tomáš si mě taky všimnul a on jenom takový: "Ty? Seš to ty?", tak jsem jenom tak přikývla a Ondry se jenom zeptal: "Jak se jmenuje?" a tak mu Ondra odpověděl a Tomáš si sednul na kraj nízkého podia a povídali jsme si. Bylo to fakt fajnový a byla jsem opravdu ráda, že si na mě pamatují. Pak začali hrát. Odehráli 2 písničky a najednou tma! A nikdo nevěděl co se děje, ale většina lidí se začala smát. Po chvíli proud naskočil. Jen kluci chvilinku hráli, zase to spadlo. Takhle se to stalo asi 4x, než všechno fungovalo jak má a kluci mohli pokračovat. Největší pecky přišly ke konci. Kluci udělali mix letních hitů, pecička prostě. Fakt se vyblbli a všichni byli úplně nadšení a unešení. A já byla neskutečně moc spokojená, že jsem kluky mohla vidět.
Nic méně, odvoz jsme neměli, tak se muselo vlakem a ještě ke všemu nějak rozumně. Takže jsme šli na vlak, jen co kluci dohráli. Ale měli jsme to přesně.
I když jsem v neděli ulehla do postele s chřipkou, tak tahle sobotní akce za to fakt stála!!! Už se těším, až kluky zase uvidím.

Jo jinak organizátoři?? Úplně super lidi. Dík za super akci.

Vaše (už zdravé) Štěně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama