Listopad 2012

Halloweenský večírek

16. listopadu 2012 v 17:12 | Štěně |  Z koncertů
Ahoj, je to nějaký ten pátek, co někteří slavili Halloween. No, a protože se naskytla příležitost na tenhle den zajít na zajímavou akci, tak jsem zašla.
S kapelou Kofe- in jsem se setkala už v Kralupech na akci pod názvem Next fest. A právě 31. 10. 2012 se opavská kapela Kofe-in objevila v Praze a přivezla s sebou ještě kapelu No Heroes.
Takže středa podvečer a já jsem velice nerada ukončila debatu s jednou úžasnou osobou a vyrazila jsem vlakem do Prahy. Ještě, že máme ty mobily a sluchátka a credit, takže cestu jsem měla velice příjemnou. V podvečerních hodinách v Praze jsem se sice necítila nejlépe, protože byla už tma, ale nějak se mi povedlo, najít palác Akropolis, kde se Halloween párty měla uskutečnit.
Hned po té, co jsem si koupila lístek, jsem narazila na strašně pohodový trhače lístků. Šla jsem dál do sálu a nikde ani noha. Ale bylo ještě 10 minut do začátku koncertu. Pódium bylo hrozně vysoký, takže jsem ráda, že jsem si vzala podpatky, ale docela mě zaujala podlaha. Jako podlaha oká, ale ony tam byly takový kytičky, no, bylo to zajímavý a obecně celej sál byl zajímavej, prostě palác.
Po chvíli začala hrát první kapela- No Heroes. A oni přišli s namalovanými obličeji, samozřejmě proto, že byl Halloween a měli je na bílo a v té tmě to vypadalo neskutečně strašidelně, takže člověk si myslel buď že jim je totálně blbě, a nebo se z nich stali zombíci xD. Ale i přesto, že vypadali tak jak vypadali (prostě libózně), tak koncert byl pohodovej a mě se to osobně líbilo. Hodinové představení skončilo a já se těšila už na druhou kapelu: Kofe-in.
Kluci ladili, připravovali se, jenom zpěvák Honzík pořád nikde, což bylo pro mě osobně hrozně nepříjemný, protože jsem ho chtěla pozdravit ještě před představením. Ale to nevadí... Honzík přišel s úvodními tóny první písničky. Vlasy měl teda fakt suprový, to se musí nechat. Ale on je má suprový vždycky xD. Jinak koncert byl báječnej. Plnej energie. Zazněly 2 nový, úplně fantastický skladby a prostě super. To se nedá popsat, to se musí zažít, protože Honzíkův jevištní projev je fakt dokonalej a jejich hudba je něco báječnýho.
Po koncertě jsem myslela, že chvilku ještě zůstanu, ale nebylo mi zrovna dvakrát nejlíp, tak jsem jela domů. Takže myslím, že kdo se chce fakt pobavit, určitě zajděte na koncerty obou kapel. Jak kapely No Heroes, tak Kofe-in.

Mějte se krásně
vaše Štěně