Leden 2013

Punix 96 na The end of the world Christmas party

5. ledna 2013 v 14:10 | Štěně |  Z koncertů
Ahoj, trochu se zpožděním, ale přeci bych Vám chtěla napsat, co se dělo 21. 12. 2012 v pražském klubu Xt3 speciálně o kapele Punix 96. A kdo že tahle kapela vlastně je?! Tuhle klučičí bandu jsem poznala na Hudebních dílnách. Jsou to 3 opravdu super kluci. Pája je jejich basák, Dan kytarista a Mario (Májo) bubeník. Kluci jsou stejně staří jako já. Hrají pop - punk a na to, kolik jim je a jak jsou dlouho spolu, jsou fakt dobří.
Takhle jednoho hezkého prosincového dne mi napsal můj kamarád Luďa (který organizuje hromadu akcí, mezi nimi se najde třeba i festival Žižkovská noc) a prý jak mi jde hraní na bicí a kdy bude moct vzít nějakou kapelu na koncert. No a já že Dílny budou brzo končit a že zatím o žádných kapelách, který měly vzniknout nikdo nic nevíme, ale že tam chodí kluci, co mají kapelu a jsou fakt dobrý. No a tak jsme se bavili a on ať jim napíšu, že jestli mají 21. 12. čas, že by je chtěl na koncert v Xt3ce. No tak jsem si s klukama psala, kluci že čas mají a tím se dostali na super akci. Jinak díky moc Luďovi :) .
Čas šel dál a dál (jako vždycky) a nastal den D. S klukama jsem se sešla v 18:00 před klubem. S jejich kamarádama jsme nanosili dozadu věci. A kluci se začali připravovat. Jelikož hráli jako první, klub byl prázdný. Všechno se pořešilo, připravilo, uklidilo a kluci celý natěšení, já připravenej foťák (jako vždycky). Začali chodit lidi, kluci měli naladěno a začali hrát. Hráli jak svoje písničky, tak pár coverů (Blink 182- All the small things, Green Day- When I come around, The Ramones - Blitzkrieg bop a od Queen songu We will rock you). Když se hrála poslední písnička já a pár (to myslim doslova prostě já + 2) dalších kamarádů šlo se mnou na podiu. Prostě pohoda. No, když dohráli, vyřvali jsem si všichni ještě jednu a já (nevím či za trest nebo za odměnu, ale doufám, že spíš to druhý) jsem byla přinucena na podiu mluvit do mikrofonu (ano já a můj hlas se s mikrofonem nemáme rádi :D), a říct lidem aby jich přišlo pod podio co nejvíc. No lidi přišli, za což jsem byla moc ráda. Jako přídavek kluci zahráli All the small things (Blink 182) a všichni jsme si to dole pořádně užívali a to se dalo říct i o těch třech nahoře. Usmívali se, blbli a nejvíc super. Když i tuhle songu dohráli, šla jsem za nima, jdu po schodech a Luďa na mě: "Dobrý." tak jsem mu poděkovala a šla za klukama. Byli fakt super!
Byl to pohodovej večer ve společnosti super lidí. Doporučuju takovýhle akce. Fakt stojej za to ;).
Štěně