Žižkovská noc 2013

12. března 2013 v 16:01 | Štěně |  Z koncertů
Týden sem, týden tam, v zimě já nic nedělám! Tak tomuhle je už konec!!! 1. 3. 2013 totiž proběhla Žižkovská noc. A byla 2x větší, jak ta loňská a 4x větší, jak ta předloňská!!! Jména jako James Cole, Čokovoko, Zoči Voči, Paulie Garand, Civilní obrana, Fishing Strip, Bonebroke nebo Daily Project nenechali v pátek doma přes 4 000 lidí. A ani mě ne (jako každej rok)! Letos jsem trhla svůj rekord. Stihla jsem 3 kluby a 7 kapel. A začátek? Kde jinde než v Matrixu. Zde začínala horoměřická kapela Bonebroke, se kterejma jsem se párkrát už potkala na koncertech a jednou na natáčení klipu. No upřímně, za celej večer jsem se už líp nevyblbla. Bylo to super, fakt nejvíc. Pod podiem i na podiu. Moc jsem se bavila a odnesla jsem si zlomenou paličku. Následovala kapela Evelynne. Tuhle bandu jsem vůbec neznala, ale jejich hudba se mi fakt začala líbit. Hrajou electro-rock a je to fakt super. Dost dobře jsme pařili a já dostala CDčko. Fakt super. Pak přišlo to, na co jsme se všichni těšili. Pro nás, hvězdy celé akce. Slovenští Zoči Voči! Matrix praskal ve zdech a základech. Atmosféra big párty se linula celým klubem. A pak to začalo!!! A ono to bylo dlouhý a super a všechno. Prostě párty to byla. Bylo super Zoči Voči vidět na živo. Všichni si jejich vystoupení užívali.
Dále jsme se rozhodli vystoupat nahoru, opustit Matrix a vydat se Nad Viktorku, kouknout se na Civilní obranu. O cestě pomlčim, protože místo 5 minut jsme to šli 15, jelikož nikdo nevěděl kde to přesně je, takže jsme cca 10 minut chodili kolem klubu. Ale nakonec jsme se našli, vešli a hromada lidí. No nějak se nám povedlo dostat úplně dopředu.Kluci zrovna ladili. Pak začali a byli úžasní. Sice jsme nezůstali na celé vystoupení kvůli dalším kapelám, které hrály v Matrixu, ale i tak na půlku jsme byli a bylo to super. Civilka prostě umí.
Pak jsme zavítali opět do Matrixu. Před vchodem byl velkej nával lidí, pouštělo se postupně a pomalu. I přes ten veliký dav jsme se do klubu dostali. Ale po 10 minutách jsme opět šli pryč. Namířili jsme si to do XT3ky. Když jsme se rvali davem z Matrixu (a to jsme už byli z vchodu úplně pryč i z toho hlavního, užj sme byli na ulici), viděla jsem v tom davu, který nás obklopoval mého staršího brášku. No a tak jsme šli a šlo nás opět 5. V Xt3ce bylo taky narváno a nehorázný vedro. Stáli jsme kousek od baru. Po chvíli jsem se koukla za bar, a koho nevidím. On tam Luďa. To byl ten nejpříjemnější zážitek z celého večera. Po chvíli jsme obsadili stůl a sedli si. Poté přišel i můj druhý bráška a už jsme poslouchali Fishing Strip. Bylo to fakt super, i když jsem musela docela brzo domů.
Žižkovská noc nezklamala. Ještě nikdy nezklamala. Je to super festival, kterej je každý rok větší a větší a objevují se větší a větší jména. Čím nás asi překvapí příští zimní Žižkovská? ;)
Štěně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama