Ve znamení žabičky

17. června 2013 v 18:29 | Štěně |  Věci, co se prostě musí uveřejnit
Ahoj. Jak jste nejlíp strávili páteční odpoledne, počínaje odchodem ze školy? Prostě vyjít ze školy, mít u sebe všechno učení a nějaká akce. No, já v pátek na jedné byla. A byla super. Nešlo o koncert ani nic podobného, kde bych byla do noci, nafotila fotky a o půlnoci byla doma. Jednalo se o natáčení klipu kapely Osm setin bez jídla (dříve Zpětná Vazba). Klip bude k písničce Hlava schovaná pod polštář. Kdy? To zatím nevím, ale jistě brzy.
Školní batoh jsem naštěstí neměla těžký. Ve 13:10 na mě čekala Kája u Mekáče u mé školy. Tam jsme si daly naší oblíbenou zmrzku a ve 13:55 jsme šly do metra. Zde jsme se dohodly, že se trochu projedeme, jelikož jsme měly hodně času.
Sraz byl ve 14:30 v metru na Vyšehradě. Tam jsme přijely ve 14:27. Metrem po nás přijel Honza (zpěvák a kytarista) ještě s jednou holčinou. Společně jsme šli ven. Po chvíli přišli i ostatní a šli jsme na Vyšehrad. Zastavovali jsme na různých místech. Vždycky se něco natočilo a šlo se dál. Celou akci organizoval Honzík. Měl dokonalou představu o tom, co a jak bude vypadat a kdo, co bude dělat a zkrátka všechno řídil (a velice dobře!). Někdy jsme s Kájou měly pocit, že by mohl všechno dělat on sám (myšleno v dobrém slova smyslu). Zde jsme byli cca do 17:30. Poté pár lidí odešlo a zbytek šel/jel na Petřín. My, co jsme šli (jeli pražskou MHD) jsme našli tramvajovou zastávku, a poté jeli 2 tramvajema na Újezd. Cesta byla úspěšná. Dojeli jsme! A to bylo hlavní. Nahoru jsme se vyvezli lanovkou. Tam byli Honza a Štěpi (basák a zpěvák) lapeni krásnou asfaltkou a už si to drandili na skejtech. Já, Štofi (bubeník) a Kája jsme seděli na lavičce a koukali na Honzu drandícího, blbnoucího, plného energie. Do toho se natáčeli ještě nějaké scény, a o pauzách Honza jezdil na skejtu a pokoušel se o jakési skoky z asfaltky na trávník. To už jsme já a Kája seděly na trávě a koukaly se a smály se. Opravdu některé výrazy byly k nezaplacení. Ještě více k nezaplacení byly hlášky. Čas utíkal jak voda. A komu by ne, v tak úžasné společnosti, tak báječných lidí. Najednou bylo 18:55 a já i Kája jsme už musely na dopravní prostředky dopravující nás domů (vlak a bus). K nám se přidal ještě Štofi a společně jsme šli dolu.
Domu jsem přijela plná zážitků a s bolavim kotníkem (z chůze z Petřína dolu). Pozorování natáčení se může zdát jako největší nuda, ale je to fakt zábava. Tak pohodově strávené odpoledne plné zábavy a odpočinku jsem dlouho nezažila a jsem opravdu ráda, že jsem se mohla zúčastnit. Kort když bylo tak hezké počasí.
Kdy klip bude hotový nevím, ale sledujte stránky kapely a budete v obraze.

fb profil kapely:

bandzone kapely:


instagram kapely:

web kapely:

Monča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama