Srpen 2013

The Paranoid a jejich bubeník

27. srpna 2013 v 15:03 | Štěně |  !!Novinky!!
Ahojte, doufám, že si vy školou povinní užíváte poslední týden prázdnin. Vy kdo sledujete na fb stránku kapely The Paranoid, nebo fanklub téhle kapely, tak jistě víte, že v kapele došlo ke změně. Za bicíma klukům usedl 16ti letý Miloš Zaujec. Pavol Buranský opustil kapelu po 3 letech. Důvodem odchodu bylo málo času. Igor na stránkách music-zine.eu řekl, že Paľo malého synka a jiné starosti než zbytek kapely. Dále Igor říká, že Miloš je velmi talentovaný, pracovitý a sednou si jak po hudební stránce tak po té lidské.
Takže přeji Paľovi hodně štěstí v osobním životě. Milošovi co nejvíce odehraných koncertů, spousty zážitků a těším se až tohodle mladého talenta uvidím naživo ;).
Monča :)

Všichni se zbláznili!

23. srpna 2013 v 19:09 | Štěně |  !!Novinky!!
Ahoj, ahoj, ahoj. Prázdniny končí. Akcí bylo sice docela dost, ale mám pocit, že všichni váhali a všechno vypukne zítra- 24. srpna. U nás bude tradiční Libčické posvícení s pouťovími atrakcemi atd., v Kolíně se chystají na festival Natruc, ve Vizovicích už dnes začalo Vizovické Trnkobraní, které končí až zítra večer, v Mnichovicích u Prahy se koná Rockování a Cookies si to zamířili rovnou do italského Bibione. A myslím, že i vy najdete na sobotu 24. hromadu akcí. Nehraničí to už s blázincem?! No já sedět doma rozhodně nebudu! Vloni jsem byla na Natrucu, ale letos se pojedu podívat do Kostelce, kde se v místním klubu Barák objeví 3 kapely a to: Osm setin bez jídla, Murderween a The Clippers z Říčan. Klub otevírá v 19:00 a akce to bude suprová (nejen proto že tam budu já ;) ). V průběhu příštího týdne napíši report, budou i fotky a možná i videa.
Tak si užívejte poslední týden prázdnin.
Monča