Hudební Dílny 2013

10. listopadu 2013 v 11:59 | Štěně |  Naše publikované články
Ahoj, jak jistě víte, v loni proběhly Hudební Dílny, které měly velký úspěch. Když jsme je ukončili poslední velkou Dílnou, kde bylo cca 50 lidí, nealko pití a jídlo, všichni jsme se bavili, poté rozloučili a tím pro nás Dílny skončili, začalo se nám stýskat. Najednou jsme neměli kde trávit neděle, kde si odpočinout, úplně vypnout, navíc jsme se už ta báječná parta nescházeli. Všem nám bylo smutno a Dílny nám prostě chyběly. Takže jsem začala trošku zkoumat a zajímat se, jestli Dílny budou pokračovat i v roce 2013. Odpovědí od pana Fouska mi bylo, že návrh na grant byl Magistrátu hl. města Prahy již zaslán a že se uvidí, jestli ho schválí, ale jestli chci Dílnám pomoc, můžu poslat dopis, podporující právě projekt Hudebních Dílen. To jsem též udělala. Světe div se, magistrát mi odpověděl, že Dílny shledává užitečným projektem a že je podpoří.
Po pár měsících začala i soutěž Skutečná liga. Na jednu jsem se se svými přáteli vypravila a potkala se i s panem Fouskem, který mi řekl, že když jsem tak aktivní, tak mám sepsat, co by se na Dílnách dalo vylepšit a jak by mohly Dílny letos probíhat. S chutí jsem se do toho vrhla a za pár týdnů se s panem Fouskem opět sešla. Vše jsme projednali a Dílny od konce září začaly fungovat.
Letošní Dílny jsou v podstatě stejné jako ty loňské, jenom už nejsou jednou za 14 dní v neděli, ale každou neděli. Opět od 14:00 do 18:00 v DDM Ulita. Také už nedojíždí každý týden kapela Koblížci, ale většinou je s námi kapela The Snuff. Všechno je skvělé. Až na účast. Chodí míň lidí. Ti, co v loni chodili, najednou nemají čas (nemluvím teď o všech, pořád tam chodíme, ale už je nás o dost míň), noví zájemci nějak nechodí. Ale věřím, že se to ještě zlepší.
Dílny budou končit 15. 12. 2013 poslední velkou Dílnou, která bude probíhat jakýmsi koncertem pro rodiče a naše přátele a ostatní, kdo se bude chtít přijít podívat. Takže, kdo se chce naučit hrát na kytaru, basu či bicí, určitě si pospěšte. Do posledních Dílen zbývá už jen měsíc ;). Navíc je opravdu sranda. Nikdo se nenudí. Hrají se zajímavé věci a učitelé i kapely se nám plně věnují, se vším vám poradí, rádi vám pomůžou jak z hudební praxe tak i teorie.

Jinak toto je oficiální web Hudebních Dílen a Skutečné ligy junior:

A nyní i na facebooku:

Tak se třeba potkáme v DDM Ulita
Vaše Monča ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama