Duben 2014

Ad Libitum v Kainu

4. dubna 2014 v 12:18 | Štěně |  Naše publikované články
!!! Tento můj článek byl publikován v časopise Hepl Music (únor 2014) !!!


Nový rok přináší nové příležitosti, zážitky, nové šance a taky hromadu koncertů. Já jsem na svůj první koncert tohoto roku vyrazila 16. ledna, do pražského Rock clubu Kain, kde se od 20:00 konal koncert kroměřížské kapely Ad Libitum. Jako předkapela ve čtvrteční večer zahrála pražská horror metalová kapela Murderween. Ti začali hrát od 20:30. Koncert se jim i přes technické potíže velice podařil. Poté se už na své vystoupení začali připravovat hvězdy večera Ad Libitum. Ti začali hrát pár minut po 22. hodině. Jejich playlist obsahoval převážně písničky z jejich nového CD Panna. Tahle rocková banda ukázala, že mají dost svých fanoušků i v Praze. Kluci předvedli neskutečnou show, kdy se všichni přítomní bavili. A protože v hlavním městě nebyli rok a půl, tak pro nás připravili jedno hudební překvapení. Tím byla písnička Day by day se zpěvačkou Žanetou Adamíkovou. Následně kapela zahrála ještě pár písniček. A poté se už jen slavilo.

Celkově to byl skvělý večer. Kdo nedorazil, ten o hodně přišel. Kapelám přeji do budoucna hodně štěstí a doufám, že se s nimi již brzy potkám na nějakém dalším koncertě.

MončaAll Time Low v Praze

4. dubna 2014 v 12:12 | Štěně |  Naše publikované články
!!! Tento můj článek byl publikován v časopise Help Music (únor 2014)!!!

All Time Low je americká, pop- punková kapela z Towsonu. Kapelu tvoří: Alex Gaskarth (zpěv, kytara), Jack Barakat (hlavní kytara, vokály), Rian Dawson (bicí) a Zack Merrick (baskytara). Vznik kapely se datuje k roku 2003, kdy zkoušeli hrát covery písní svých oblíbených kapel jako např. Blink- 182 či Green Day. Své první CD vydali v roce 2005 a neslo název The Party Scene. Od té doby kapela vydala celkem 5 CDček, z toho poslední vyšlo 30. srpna 2013 pod názvem: Don't Panic: It's Longer Now.

Kluci se u nás poprvé objevili 31. srpna 2012 v Paláci Akropolis. A koncert to byl opravdu vydařený. Sklidil veliký úspěch. Mimochodem, jako předkapelu si vybrali naše brněnské We on the Moon.

Kluci se do Prahy vrátí! V rámci jejich turné A Love Like War: European Tour. Už 26. února 2014 se objeví v pražském klubu Roxy. Kapela se na koncert těší a věřím, že i fanoušci této kapely. No a kdo bude dělat příští rok All Time Low předkapelu? To zatím nevíme, ale snad se to již brzy dovíme.

Štěně