All Time Low zničili Roxy

16. května 2014 v 11:45 | Štěně |  Naše publikované články
!!! Tento můj článek byl publikován v Časopise Help Music (květen 2014) !!!

Je středa 26. 2. 2014 a na programu dne je jedna velká událost. Ano, v pražském klubu Roxy večer vystoupí americká pop punková kapela All Time Low s předkapelou Blitz Kids z Anglie.
Před klub Roxy jsem dorazila v 5 hodin odpoledne a už tu stálo cca 30 fanynek a fanoušků, kteří se už těšili na svou oblíbenou kapelu. Klub se otvíral v 19:00, ale už od 18:00 byl chodník nepoužitelný, schylovalo se k tlačenici. Zřejmé bylo jedno: kdo nepřišel dřív, přišel pozdě.
Po otevření začala nejtěžší část večera: dostat se do klubu. Každý chtěl být uvnitř co nejdříve, aby si mohl stoupnout na co nejlepší místo. Mně se to naštěstí povedlo a stála jsem ve 4. řadě. Hodina do zahájení koncertu předkapely Blitz Kids utekla rychle a večer pomalu začal. Vůbec jsem nevěděla, co mám od této anglické kapely očekávat, ale večer rozjeli skvěle. Všechny dostali do správné nálady, všichni si jejich koncert užívali. Po hodině se začali připravovat All Time Low. Dav se začal tlačit co nejvíce dopředu. Vznikla neskutečná mela. A pak to přišlo. Na podium přišly hvězdy večera. Propuklo šílenství. Všichni se na sebe mačkali hlava nehlava. Začal koncert, celý klub si zpíval písničky, všichni tancovali a užívali si koncertu. Jelikož v rozjařeném davu šlo opravdu někdy o život, odebrala jsem se na balkon sledovat vše shora. Konečně trocha kyslíku a o zábavu bylo postaráno také. Navíc odtud bylo vidět na podium i do davu, kde byla hlava na hlavě. Nejúžasnější tu bylo, jak všichni tancovali, všichni jsme krásně viděli a možná i zvuk tu byl o trochu lepší, než dole, kde se ani nedalo hnout.
Celý večer byl prostě úžasný. Co dodat víc?! Kdo přišel, určitě ví a má nádherné vzpomínky. Doufám, že kluci se tu zase co nejdříve ukáží.

Monča


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama