The Paranoid se Sedem v Praze

18. července 2014 v 12:39 | Štěně |  Z koncertů
Datum: 22. května 2014. Čas: 19:00. Místo: Music club Futurum. Co se děje? Exots, We on the Moon a The Paranoid.
Ano, čtete správně. Od Mikulášského masakeru uběhlo skoro půl roku a Paranoiďáci se opět vrací do pražského klubu. Tentokrát si vybrali Futurum. Koncert je v rámci Sedem tour k jejich novému CD Sedem.
Místo, kde koncert proběhl je opravdu nádherné. Vždycky mě uchvacovalo svou noblesou, která z této stavby vyzařuje. Ale já jsem tu z jiného důvodu než se kochat krásou pražské architektury. Mám slíbený rozhovor. Na ten přicházím, když jsou Exots zhruba v polovině svého vystoupení. Co jsem měla možnost je sledovat, tak opravdu hráli dobře, i dost lidí se na ně přišlo podívat. Ale bohužel jsem se na celý koncert koukat nemohla, volala mě povinnost popovídat si s Igorem (ano, opět s Igorem). Rozhovor byl hlavně o jejich novém CD, klipech a novém, mladém bubeníkovi. Ten Vám tu nabídnu k přečtení i k poslechu, jelikož jsem ho nahrávala na záznam zvuku v mobilu (skvělá alternativa za diktafon). Celý rozhovor utekl jako voda a byl velice příjemný. Uvolněná atmosféra a taková ta pohodička, která je tak důležitá pro lidi trpící nemocí zvanou nervozita, jako já. Po Exots se na podium objevili brněnští We on the Moon. Tihle kluci mají spoustu známých písniček, které můžete slyšet v rádiích i hudebních televizí. Koncert byl pohodový, energetický a zazněla i moje oblíbená písnička The Ocean Sky. Takže jsem byla ráda. Ale stejně mi něco říkalo, že noc se ještě nerozjela. A měla jsem pravdu! The Paranoid totiž předvedli neskutečné vystoupení. Vše se rozjelo s písničkou Anjeli spia. A už od této chvíle bylo jasné, že to má klub spočítané! Skvělá světelná show, energie, úžasná kytarová sóla, Milošovo sólo na bicí, pogo, všudypřítomný zpěv, wall of death, a mnohem víc prostě nemohlo nechat jediného člověka klidným, všichni řádili jak o život. I když byli chvíle, kdy jsme si oddychli jako např. u písničky Ńiekde tam. Ale takových okamžiků bylo málo a všichni celou noc řádili a užívali si všudypřítomné energie. Tahle noc neměla skončit.
Nikdo nezůstal "živý", všichni byli zničení, i když to nejspíš nikdo nepociťoval díky adrenalinu, ale věřím, že další den se u spousty lidí projevili bolesti nohou, rukou, krku atd. Klub byl "zbořen". Bylo to prostě neskutečné.
Takže se už těším, až kluci opět přijedou. A vzkaz pro kluby: Bojte se, oni přijedou!

Monča ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama