Lajna, Cela pro Klárku a Wosa se sešli v Chapeau Rouge

26. března 2015 v 18:38 | Štěně |  Z koncertů
No jen tak na pivu se asi nesešli. I když, to možná asi taky, ale hlavní byla jejich akce, která se konala 21. března 2015 v Chapeau Rouge. Celá akce byla spáchána v rámci turné Cely pro Klárku s názvem Křupan Králem 2014. Jako první se nám od 19:00 představila Lajna. Jejich koncert byl super. Lidi se bavili, zpívali, dováděli. Těsně před koncem jejich vystoupení musel Mario (bubeník) odejít, jelikož měl školní ples a tak si na poslední písničku sednul za bicí zpěvák kapely Wosa, Vojta. No, Vojta je asi všeuměl, na co šáhne, to mu jde a já jenom čučela, jak spadlá z višně. Byl fakt skvělej. Vojtí, smekám.
Poté přišla na řadu kapela, o které hlavně byl celý večer - Cela pro Klárku. Přiznám se, tuhle kapelu jsem neznala a ani jsem si neposlouchala jejich písničky (ani jsem nevěděla, že někam pojedu), ale byla jsem opravdu příjemně překvapená. Kapele to hraje skvěle, jsou spolu už od roku 1990 a jsou ze Strakonic. Skvělé vystoupení. Tahle kapela stojí za sledování. A až budou opět v Praze, nebudu tam chybět.
Do třetice všeho dobrého (v tomhle případě ani zlého nepřipadá v úvahu). Wosa na scéně. A začalo peklíčko. Celý večer byl dost živý a všechno probíhalo skvěle, ale jak přišli na scénu oni, jako by přišla nová vlna energie a adrenalinu a Chapeau se málem propadl ještě víc do země, kdyby to šlo. Rozjela se největší párty.
Koncert nebyl veliký, lidí nepřišlo jako na vyprodaný stadion, ale byl to skvělý večer plný zábavy, překvapivých objevů, přátelské atmosféry a hlavně skvělé hudby.
Tak zase příště
Monča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama