To snad není pravda...

10. srpna 2017 v 15:21 | Štěně |  Věci, co se prostě musí uveřejnit
Tenhle článek nebude veselý. Pamatujete si na 1. Československou Superstar? Ve finále byl Martin Chodúr a Miro Šmajda (zajímavost: všiml si někdo, že vždy ve finále byl 1 Čech a 1 Slovák?). Martin Chodúr má rodinu (gratuluji), je v ústraní.
Článek, který čtete je ale o Mirovi Šmajdovi. Krátce z jeho hudební historie: Po soutěži hrál s kapelou Rosemaid (zajímavost č. 2: kde na kytaru hrál Roman Birkuš z The Paranoid). 8. 11. 2010 vydali album Čo sa týká lásky. Byla to pecka. Mám ho doma a bylo to skvělé album. Pak se kapela rozpadla (a mě opadl zájem, i když ho po očku sleduji), Miro vydal pár svých songů. Následovalo album mirosmajda.com (2013). Nejnovější počin je album Terapie, které vydal s kapelou v roce 2016. Momentálně jezdí s Walda Gangem, kde zastupuje za nemocného zpěváka. Skvěle jim to šlape.
Před pár dny tento skvělý zpěvák vydal klip. ALE!!!! Co to má kurňa být? Písnička je super, mně se líbí. Klidnější, melodičtější. Miro je dobrý zpěvák, o tom není pochyb. Videoklip? Hrůza! Ve 3 minutách máte možnosti vidět trapnýho porminentního pseudopisálka, co se proslavil svými vulgaritami, kluka ze Superstar, co má (nebo měl?) klučičí kapelu, která napodobuje One direction nebo Lunetic (navíc si šlape na jazyk), pornohvězdu, co je ošklivá jak pondělí po prokalený neděli, politika, o kterým absolutně nevím co si mám myslet (a asi nejsem jediná) a co má společného s hudbou (spíš se mi to zdá jako pokus o kampaň) a určitě se ještě někdo najde, koho neznám (asi jsem i raději). Jako pardon, ale to je na tom Mirko tak špatně, že si bere do klipu takový odpad? Jsem znechucená, zklamaná.
Doufám, že se jednalo o výjimku a že podobným nechutnostem se do budoucna vyhne. Přece jen (doufám) neklesl tak nízko, aby musel obsazovat takovéto podivné "lidi".
Na hudební scéně se objevují i špatné věci. Tohle mě teda hodně mrzí. Odkaz na klip tu dávat nebudu, jelikož takovéto "lidi" a jejich propagaci nepodporuji!

Zklamané Štěně
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama