Wosa - Auto pro lolky

31. srpna 2017 v 14:45 | Štěně |  !!Novinky!!
Znáte Wosu? Ne? Tak já vám nejprve kluky trochu představím. Tahle punk rocková banda z Prahy vznikla před 12 lety. Posledním jejich počinem je vydání EP Lordon calling z roku 2016. Letos nahráli pár songů a očekává se vydání nového CD. Co si kluky trochu představit? Vojta - to je zpěvák a kytarista, Tony je kytarista, Martin je basák a druhý Martin je bubeník. Jejich koncerty jsou vždy plné zábavy, skvělých lidí a energie, která je na podium, pod ním, za ním, no prostě všude. Po tak dlouhé době je opravdu na čase vydat videoklip. A já jsem přece všude!
Natáčelo se 5. srpna 2017 v klubu 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy s názvem Dr. Voják. Hezký menší klub s punkovou atmosférou. Ve 13:30 jsem byla na místě. Svítilo sluníčko, byl krásný den. Kamery a střihu se ujal velice nadaný Honza Bláha. Natáčelo se ve vnitř. Když mě tam kluci vzali, spadla mi čelist. A to asi všem, protože, kdo někdy viděl auto na podiu? No dobře, přiznávám se, teď trošinku přeháním. Auto tam bylo, to ano, dokonce tráboš. Jen ho byla jen půlka. Kdo navštěvuje tento klub, zajisté už pochopil, že se jedná o autíčko, které je u podia, kde mají zvukaři zázemí. Rozhodně to byl originální nápad! Takže, po příchodu jsem se usadila do zadní části klubu, abych měla přehled. Chvíli na to se objevila na podiu kapela. Jak už název článku napovídá, natáčelo se na písničku Auto pro lolky. První záběry byly na celé podium i s aktéry. Pohled to byl opravdu skvělý. Žluté auto, bílo černý strop, červená podlaha, černé pozadí, vzadu světla. Právě čas na pauzu. Přece jen bylo vedro a na podiu několikanásobně větší. Následovaly záběry s jednotlivými kluky zvlášť. Bylo vidět, že do toho dávají všechno. No, a když máme tráboše, tak co ho doplnit koloběžkou? Proč ne! Opravdu jedinečný záběr, jak muzikanti sedí v autě a Tony je předjíždí na koloběžce. To vše bylo dotočeno kolem půl čtvrté. O půl hodiny později už přicházeli komparzisti a přátelé. Poslední záběr dne byl kapela a komparzisté na podiu. Nikdy bych neřekla jaká to je fuška. Natočilo se to jednou a já už hledala dech až někde v Austrálii. Když se tyto záběry dotočily po druhé, byla jsem ráda, že žiju. Tak si říkám, kde jsou ty časy, kdy mi bylo 16 a nedělalo mi problém proskákat a dělat blbosti celý koncert.
Po natáčení jsme už jen seděli, odpočívali, kluci si ještě zahráli, já se pak pokusila hrát na bicí a zase jsme seděli a povídali si. Takový ten odpočinkový klidný podvečer s přáteli. Co víc si přát.
Bylo to opravdu skvělé dopoledne plné zábavy. Moc děkuji klukům za možnost s nimi strávit odpoledne.

Odkaz na klip:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulpeft Kulpeft | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 20:56 | Reagovat

Seal armpit brings inconvenience, pulls. To delay trip in the hospital cannot be. Lump under the muscle cavity may turn out to be dangerous illness. But often it is result excessive use deodorants, non-compliance rules personal hygiene, excessive sweating. Redness causes a close blouse, contaminated razor, the virus.
<a href=http://armpit.info/the-whole-truth-about-the-painless-lump-in-armpit>painless lump in armpit</a>  
Compaction under the arm, redness, lump getting hot? This is the boil that should will have to be opened, next take medications. First treat lotions, anti-inflammatory drugs. When the process switched to second stage, need surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama